Şimdi Ara

ARKADAŞLAR İNTERNET CAFEDE ZOR DURUMDA KALMADAN OYNAMAYIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR İNTERNET CAFELERDE ŞİFRELER ÖĞRENİLİYOR SLECK CAREKTER YAPARKEN DİKKAT EDİN BENİM ÖYLE CARIM GİDİYODU

UNUTMAYIN knight OOYNADIKTAN SONRA MUTLAKA BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLATIN

hani sizin bi zamanlar nova şifreleri yazdıgınız yer varya işte ordan

• o işler asLında taa login oLmaya dayanır
    bi keylogger kurar admın mailine rapor gider hangi tuşlara bastıysan onlar adama iletilir herkez doğal olarak önce msn e sonra knight a girio adamda gece girip soyup çıkıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet K.

o işler asLında taa login oLmaya dayanır
    bi keylogger kurar admın mailine rapor gider hangi tuşlara bastıysan onlar adama iletilir herkez doğal olarak önce msn e sonra knight a girio adamda gece girip soyup çıkıo
    evet benimde başıma gelmişti
    internet cafede login olurken birisi bana bakıyodu! meğer benim char ı gözüne kestirmiş
    neyseki lvl ı düşüktüde bıraktı! ama daha sonraları ıd mi bildiği için şifremi değiştirip bi daha o account ı kullanamamı sağladı
    o yüzden dikkat edin internet cafede oynayanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: _Diego_

internet cafede login olurken birisi bana bakıyodu! meğer benim char ı gözüne kestirmiş
    neyseki lvl ı düşüktüde bıraktı! ama daha sonraları ıd mi bildiği için şifremi değiştirip bi daha o account ı kullanamamı sağladı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Diego_

Evde Oynarım Oyunda Trade Kullanmam Kimseden Bir Şey Almam Ban Hariç Benim CHar. Elden Gitmesi Zor Değİl mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

quote:

Orjinalden alıntı: _Diego_

Evde Oynarım Oyunda Trade Kullanmam Kimseden Bir Şey Almam Ban Hariç Benim CHar. Elden Gitmesi Zor Değİl mi

Alıntıları Göster
    BASLAT DONANIMLAR ERISILEBILIRLIK EKRAN KLAVYESINI SECIN KESINLIKLE CHARINIZI KAYBETMEYIN KEYLOGERLER YADA AKINSOFT TARZI CAFE HESAP PROGRAMLARI BURADAN YAZDIGINIZ LOGIN BILGILERINI YAKALAYAMAZ ARKADASLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

BASLAT DONANIMLAR ERISILEBILIRLIK EKRAN KLAVYESINI SECIN KESINLIKLE CHARINIZI KAYBETMEYIN KEYLOGERLER YADA AKINSOFT TARZI CAFE HESAP PROGRAMLARI BURADAN YAZDIGINIZ LOGIN BILGILERINI YAKALAYAMAZ ARKADASLAR

Alıntıları Göster
    Benim eski charım internet kafede oynadığım için soyuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grameradam

Benim eski charım internet kafede oynadığım için soyuldu

Alıntıları Göster
    arkadaş lar onun için herkezi bilinçlendirmek istedim

herkezin dikkat etmesini isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: yasr_tr

arkadaş lar onun için herkezi bilinçlendirmek istedim

herkezin dikkat etmesini isterim

Alıntıları Göster
    yasr_tr bu şifre nası görünüo açıklarmısn.Bana gıcıklık yapanları soyabilirm.

• quote:

Orijinalden alıntı: VENI

yasr_tr bu şifre nası görünüo açıklarmısn.Bana gıcıklık yapanları soyabilirm.

Alıntıları Göster
    ev gibisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonOfPatriot

ev gibisi yok

Alıntıları Göster
    aslında pek bir şey olmuyor özellikle tanıdğın böyle güzel bi knight ortamının olduğu bir cafeye gidersen kimse çalmıyor şifreni yani orda cafeden tanıdığın adama versen bile soymuyor denebilir bence bir cafe edinin ve hep oraya gidin gözünüzün tuttuğu makinalarda diffiriz(valla öyle okunuyor) olursa daha iyi olur

• Bunu engellemek için Baslat>Ara ve oraya keyloger yazalım bulunursa keyloger girmeyelm knıght ta yada silelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_back

Bunu engellemek için Baslat>Ara ve oraya keyloger yazalım bulunursa keyloger girmeyelm knıght ta yada silelim
    ewt arkadaşlar regeid varya nasıl yazıldıgını bilmiyom ordan bakıyolar galiba hani

nova şifrelerini yazarken fark ettiseniz giren lerin ıd isimleri yazıyor işte ordan biyerden şifreler ögreniliyorgaliba

• quote:

ewt arkadaşlar regeid varya nasıl yazıldıgını bilmiyom ordan bakıyolar galiba hani

nova şifrelerini yazarken fark ettiseniz giren lerin ıd isimleri yazıyor işte ordan biyerden şifreler ögreniliyorgaliba

Alıntıları Göster
    Bunu bilen biri bizede söylesinde daha önce bizi hackliyenleri beizde hackliyelim(olympia da serverin açıldığı ilk hafta 48 idim haclendim)

• Uyarın icin sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K2MosTHackeR

Uyarın icin sağol.
    Arkadaşlar bir notepad dosyası açın ekran klavyesi ile şifrenizi ve kullanıcı adınızı birleşik olarak yazın daha sonra oyuna girin copy/paste yapın..

Tüm programlar --> Donatılar --> Erişebilirlik -- > ekran klavyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 7 Nisan 2006; 3:34:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

Arkadaşlar bir notepad dosyası açın ekran klavyesi ile şifrenizi ve kullanıcı adınızı birleşik olarak yazın daha sonra oyuna girin copy/paste yapın..

Tüm programlar --> Donatılar --> Erişebilirlik -- > ekran klavyesi

Alıntıları Göster
    hayır arkadaşlar ya anlamıyonuz hani regeid varya ordan öğreniyolar ama nasıl ögrenildigini bilmiyom zaten eskiden hatırlıyosanız oradan şifreler yazılıyor işte orda sizin carınız hakkında bilgiler var işte orda bi yerde siZin şifreniz yazıyomuş ama nerde oldugunu bilmiyorum

bide şuda var ana bilgisayardan öğreniyolar onuda nasıl oldugunu bilmiyom bi program var galiba arkadaşlar onun için oynadıktan sonra bilgisayarı reset atın

• quote:

hayır arkadaşlar ya anlamıyonuz hani regeid varya ordan öğreniyolar ama nasıl ögrenildigini bilmiyom zaten eskiden hatırlıyosanız oradan şifreler yazılıyor işte orda sizin carınız hakkında bilgiler var işte orda bi yerde siZin şifreniz yazıyomuş ama nerde oldugunu bilmiyorum

bide şuda var ana bilgisayardan öğreniyolar onuda nasıl oldugunu bilmiyom bi program var galiba arkadaşlar onun için oynadıktan sonra bilgisayarı reset atın

Alıntıları Göster
    evt sonra millet tradeden hack yedim diyo ama internet kafe hepsi ama hepsi gözümün önünde keylogger kuruldu bilg. a

• quote:

Orijinalden alıntı: destructive

evt sonra millet tradeden hack yedim diyo ama internet kafe hepsi ama hepsi gözümün önünde keylogger kuruldu bilg. a

Alıntıları Göster
    yahu kendi cafemde oynuyorum pc lerde deep freze var.

nasıl olduysa 1 günde 4 char soyuldu..

charım soyuldu. diğer charımı son anda kurtardım.. +8raptor sheller vs. bir ton item..

o giriyor ben giriyorum ne stresti var yaa...

nasıl oldu anlamadım walla.. trade filanda yapmadım kimseyle..

farklı pclerdeki 4 charda soyuldu yane..

• quote:

Orijinalden alıntı: james_earl_cash

yahu kendi cafemde oynuyorum pc lerde deep freze var.

nasıl olduysa 1 günde 4 char soyuldu..

charım soyuldu. diğer charımı son anda kurtardım.. +8raptor sheller vs. bir ton item..

o giriyor ben giriyorum ne stresti var yaa...

nasıl oldu anlamadım walla.. trade filanda yapmadım kimseyle..

farklı pclerdeki 4 charda soyuldu yane..

Alıntıları Göster
    başka seçeneği olmayanlar güvendikleri kafalerden başkasına gitmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: C@RtHeR

başka seçeneği olmayanlar güvendikleri kafalerden başkasına gitmesinler

Alıntıları Göster
    ne kotu bisey ya bunlarin yaptiklari insanlik degil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.