Şimdi Ara

Arkadaşlar Kliksa.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tamam sabancının sitesi ama bi sorun olursa nasıl yapıcaz bu işlerden hiç anlamam yardımcı olur musunuz?

• Ben güvendim, alışveriş yaptım, herhangi bir sorun yaşamadım . Kıldan tüyden güvenilmezlik hikayeleri üretmeyelim.
    Bir sorun olursa , diğer sitelerde napıyorsan burada da aynısını yapacaksın. Sitede altta iptal ve iade koşulları var örneğin, hiçbir gerekçe göstermeden 7 gün içinde ürünü iade edebileceğin belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azoss -- 28 Aralık 2013; 20:58:45 >

• arkadaşlar ben kliksa dan yazıcı alıcam soru 1 hangi kargoyu seçmeliyim soru 2 kargo nereden gelcek. kargo seçenekleri: ups kargo ptt kargo horoz lojistik soru 3 kaç günde gelir. acil cevap lütfennn
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardakral1

arkadaşlar ben kliksa dan yazıcı alıcam soru 1 hangi kargoyu seçmeliyim soru 2 kargo nereden gelcek. kargo seçenekleri: ups kargo ptt kargo horoz lojistik soru 3 kaç günde gelir. acil cevap lütfennn

kargo depo neredeyse oradan gelir istanbul'dan gelir yani ben kulaklık almıştım.ups kargo ile 2 günde izmite gelmişti.mesafeye bağlı olmakla birlikte 3 günü geçmez bence en mantıklısı kargo şubesi uzak değilse şubeye getirtmek.
  • ironcarbonom kullanıcısına yanıt
    benim öğrenmek istediğim ups yemi versem ptt yemi versem teslimat istanbul izmir arası olacak
    @ironcarbonom
  • ardakral1 A kullanıcısına yanıt
    ptt geniş ağı vs diğer yalancı kargo şirketlerinden daha iyidir evde olduğun halde yok kağıdı yapıştırıp gitmezler.ptt 'ye ver.
  • ironcarbonom kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.