Şimdi Ara

arkadaşlar lütfen kaldırıma park etmeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mercedes alacak para var ama kullanacak kafa yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

mercedes alacak para var ama kullanacak kafa yokmuş
    Sarhoşken parketmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

Sarhoşken parketmiştir.

Alıntıları Göster
    Güzel park... 10 metre kaldırm yapsalar adam yine parkeder sanırm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzOz83

Güzel park... 10 metre kaldırm yapsalar adam yine parkeder sanırm...

Alıntıları Göster

sarhosken bile parkedemem boyle.. gerci buna benzer ilginc park stillerini bizim site de goruyorum bazen 2 araba arasina giremeyince kaldirim kenari, adam arkasini 2 arabanin arasina kaldirimin ustune cikararak sokuyolar.. ama bu hepten felaket

• quote:

Orijinalden alıntı: Roy

sarhosken bile parkedemem boyle.. gerci buna benzer ilginc park stillerini bizim site de goruyorum bazen 2 araba arasina giremeyince kaldirim kenari, adam arkasini 2 arabanin arasina kaldirimin ustune cikararak sokuyolar.. ama bu hepten felaket

Alıntıları Göster
    uyuz oluyorum ya kaldırıma parkedenlere bızım sıtedede var bınanın arkasında ve önunde otopark var adam sırf önde dursundıe arka bombosken kaldırıma cıkartıp parkedıolar vala arabaları sevmesem b,ıcımden arabayı boydan boya cizmek gelio

• quote:

Orijinalden alıntı: black/white

uyuz oluyorum ya kaldırıma parkedenlere bızım sıtedede var bınanın arkasında ve önunde otopark var adam sırf önde dursundıe arka bombosken kaldırıma cıkartıp parkedıolar vala arabaları sevmesem b,ıcımden arabayı boydan boya cizmek gelio

Alıntıları Göster
    Bu tür bir parkı Adapazarı Karasu'da görmüştüm. Araç Megane ve sürücüsü de tahmin edilebileceği gibi bayandı.

Size şaka gibi gelebilir ama ayrıca Ankara'da merdivenlerden arabayla inen bayan sürücü de gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özkoçak -- 8 Ocak 2007; 21:54:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: özkoçak

Bu tür bir parkı Adapazarı Karasu'da görmüştüm. Araç Megane ve sürücüsü de tahmin edilebileceği gibi bayandı.

Size şaka gibi gelebilir ama ayrıca Ankara'da merdivenlerden arabayla inen bayan sürücü de gördüm.

Alıntıları Göster
    Nasıl becerdiki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: set

Nasıl becerdiki?

Alıntıları Göster
    bayanlara ve yapabildiklerine fazla kafa yormamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 9 Ocak 2007; 13:20:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: set

Nasıl becerdiki?

Alıntıları Göster
    Ya bende kaldırıma cekiyorum artık ama mecburiyetten dolayı :( Kumrular sokakta kaldırımda duruyor genelde

Tab, bu merso kadar degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roy

Alıntıları Göster
    Walla bazen parkedecek yer bulamayınca bende aynısını yapıyorum :) mecburen çünkü başka yere koysam ya çok uzak olcak yada arabayı çekcekler..
    quote:

Orjinalden alıntı: royartar

• quote:

Orijinalden alıntı: n2oforce

Walla bazen parkedecek yer bulamayınca bende aynısını yapıyorum :) mecburen çünkü başka yere koysam ya çok uzak olcak yada arabayı çekcekler..
    quote:

Orjinalden alıntı: royartar

Alıntıları Göster
    sahoştıur bu böyle park mı olur,

• quote:

Orijinalden alıntı: Postal_Phreak

Alıntıları Göster
    arabadan inince hafifleyen araç kaldırıma çıkmış anlaşılan
    yoksa böyle park etmesi imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Postal_Phreak

Alıntıları Göster
    buda ıkıncı resım arkadaslar. ama kusadası beledıyesı kaldırımı saglam yapmıs. beledıyeye tebrık mektubu yazmayı dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yıldırımkuşu

buda ıkıncı resım arkadaslar. ama kusadası beledıyesı kaldırımı saglam yapmıs. beledıyeye tebrık mektubu yazmayı dusunuyorum

Alıntıları Göster
    arkadaslar buda dedaylı bır resım

• quote:

Orijinalden alıntı: yıldırımkuşu

Alıntıları Göster
    zuhaha bu ne ya adam park etme de yeni stil yaratmış farkındaysanız etrafı bomboş bence eğlence olsun die yapmış :DD:

• quote:

Orijinalden alıntı: subuti35

zuhaha bu ne ya adam park etme de yeni stil yaratmış farkındaysanız etrafı bomboş bence eğlence olsun die yapmış :DD:

Alıntıları Göster
    Hakkaten nasıl becermiş o işi?Çok merak ettim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-18F1A75FA

Hakkaten nasıl becermiş o işi?Çok merak ettim şimdi

Alıntıları Göster
    belki tam kaldırıma çıktı sonra ılerı gerı yaparken yandan aşagı düşmü olablır altını sıyırtır iyice.Sarhoşta olabilir. Bayan değildir ya onlar milim milim park ederler sağa sola on defa bakıyorlar deponun yarısını park ıcın harcıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: enforacle

belki tam kaldırıma çıktı sonra ılerı gerı yaparken yandan aşagı düşmü olablır altını sıyırtır iyice.Sarhoşta olabilir. Bayan değildir ya onlar milim milim park ederler sağa sola on defa bakıyorlar deponun yarısını park ıcın harcıyorlar

Alıntıları Göster
    ben de kaldırıma park etmiştim.
    ierken arabanın altından öyle
    sesler geldi ki herkes ne oluyor
    diye bakıyordu.

o gün bugün kaldırıma çıkmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricardozonta

ben de kaldırıma park etmiştim.
    ierken arabanın altından öyle
    sesler geldi ki herkes ne oluyor
    diye bakıyordu.

o gün bugün kaldırıma çıkmam.

Alıntıları Göster
    Sanki araba orda duruyormuş da kaldırımı sonradan yapmışlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.