Şimdi Ara

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 hafta önce laptopuma takılı olan usb beyaz farem çalışmayı durdurdu.farklı usb yerlerine taktım.aynı durum oldu.bozuldu sanıp teknosadan yeni bir usb fare aldım.taktım çalıştı.fakat bugün aynı durum bu farenin de başına geldi.laptobum 3 yıllık.hiç format atmadım.tarama yaptım sistem dosyaları hep virüslü çıktı.acaba silinmeyen virüsler pc yi mi çürütüyor?yardım edin format mı atsam?

• hocam belki usb çıkışlarıonda bi kaçak vardır mouse kadar uzun süreli kullanıp usbye taktıpğın başka bi cihaz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdulsamettoprak

Arkadaşlar 2 hafta önce laptopuma takılı olan usb beyaz farem çalışmayı durdurdu.farklı usb yerlerine taktım.aynı durum oldu.bozuldu sanıp teknosadan yeni bir usb fare aldım.taktım çalıştı.fakat bugün aynı durum bu farenin de başına geldi.laptobum 3 yıllık.hiç format atmadım.tarama yaptım sistem dosyaları hep virüslü çıktı.acaba silinmeyen virüsler pc yi mi çürütüyor?yardım edin format mı atsam?

format at kesinlikle olmuyorsa üstteki arkadaşın dediği olay olabilir
  • arkadaşlar mouse haricinde uzun süreli bişey kullanmıyorum.sorunu çözdüm.yazılmını kaldırıp tekrar taktım.çözüldü.yinede çok teşekkür ederim.format atıcam yakında kafayı yemiş çünkü...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.