Şimdi Ara

ARKADASLAR MEGANE YADA TOYOTA...FIKIRLERINIZI BEKLIYORUM... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an ki corolla hariç geçmişteki tüm corolla ların sorunsuzluğunu,performansını vs vs bilmem ama hepside birbirinden tasarım özürlü...

sırf bu bile megane2 için seçim sebebidir...
  • bizde megane varken ocak ayında, tüm forum kafama çökmüştü özellikle focuscular hedef 12 yapmıştı ama şimdi görüyorum ki megane cılar artmış...
  • arkadaşlardan biri meganenin karizmasını göremedim demiş.sanırım ölü balık gibi bakan araçlardan hoşlanıyor corollayı daha karizma bularak
  • corolla
  • Sorunsuzluğa bakacaksak gidip Toros alalım. Türk milletinin kahraını çok çekti taş gibi sornsuz...
  • Kuzenim için bir araba bakıyoruz.Ama şöyle bir durumda var megane 2 full+full varken 2005 corollanın lafı bile edilmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Ya Toyota Corolla 2001 de çkmış bir areaçve kasa değştirdi, içi de hiç hoş değil

Bence Megane çok daha hoş ve teknolojik olarak daha üstün, daha yeni bir araç Megane daha iyidir

Corolla 2001'de mi çıktı? Babacım kafan mı güzel?

quote:

Orjinalden alıntı: LENCER
    Yıllardır düşünürüm neden MEGANE bu kadar satıyor diye sonunda belli oldu.Toyota COROLLA PARÇA PARÇA ügütmüş sonra bütün olarak çıkarmış.Türk halkıda MEGANE demiş.

Corolla 2002 deki terra kasasında hüsrana ugrarken.Megane I en çok satılan otomobildi.

Kim hüsrana uğradı kim çok sattı diye mesaj yok burda. Kendi kendinize laf çıkartmayın aradan. Hüsrana uğramış olabilir. Ama daha sağlam. Bu gerçeği değiştirmez.

FOTO YU GÖRÜNCE KAFAM GÜZEL Mİ DEGİL Mİ FARK EDECEKSİNİZDİR.

ARKADASLAR MEGANE YADA TOYOTA...FIKIRLERINIZI BEKLIYORUM...

• quote:

Yukarıdaki yazılanları okursanız daha iyi anlarsınız. Arkadaş " Corolla 2001'de çıkmış bir araç ve kasa değiştirdi." diyor. Siz şimdi bu cimleden ne anlarsınız. Toyota Corolla'yı 2001 yılında piyasaya sürdü. Kasası şimdi değişti. Tasarımına hiç bişey demiyorum. Tasarımla en çok alay edenlerden biriyimdir şajhsen(Corolla için değil her araç için)

• yazdığınız iki araca da sahip olan arkadaşlarım var
    memnunlar lpgli kullanan da var
    dolayısıyla kırıpı çıkığı problemi olmayanı, km si az olanı alın derim
  • ne corollaymış ne donanım ne konfor nede iç genişlik ve ferahlikta megandan geride tabi servis ve yedek parçayıda unutmamak gerek burda corolla diyorsunuzda şunu unutmayın megane 4 satıyorsa corolla 1 satıyor
  • arkadasım eger derdin yok hız sabitleyici yok lastik basınc sensörü gibi detaylar ise seni anca megane paklar:
    ama kaliteli ve sorunsuz bir otomobile binmek istiyorsan toyota al derim
  • arkadasım sen yinede acele etme biraz daha düsün ve iki aracıda test ederek kararını kendin ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asalcan -- 17 Kasım 2008; 23:01:46 >
  • quote:

quote:

Yukarıdaki yazılanları okursanız daha iyi anlarsınız. Arkadaş " Corolla 2001'de çıkmış bir araç ve kasa değiştirdi." diyor. Siz şimdi bu cimleden ne anlarsınız. Toyota Corolla'yı 2001 yılında piyasaya sürdü. Kasası şimdi değişti. Tasarımına hiç bişey demiyorum. Tasarımla en çok alay edenlerden biriyimdir şajhsen(Corolla için değil her araç için)

Neyse arkadaşım polemige girmeyelim.Corollanın her kasasını bilirim benim bahsettigim fotodaki.

• quote:

Orjinalden alıntı: EXPOXL

arkadaşlardan biri meganenin karizmasını göremedim demiş.sanırım ölü balık gibi bakan araçlardan hoşlanıyor corollayı daha karizma bularak

Herkesin zevkleri farklı kardeşim, bana Megane denilince, gözümde hemen otantik donanımlı çelik gri bir megane canlanıyor. Beğenenler vardır tabi ama. Ayrıca ben Corolla hakkında birşey demedim ki. Sadece Megane hakkında konuştum.
  • Corolla kullanan biri (2007 eski kasa) olarak corolla
    megane kullanmış biri olarak corolla
    megane - corolla kazası görmüş biri olarak corolla
    hemen satmak için megane
    aynı paraya daha fazla donanım için megane
  • Corolla seçmeniz daha iyi olacaktır. Megane diyen arkadaşlar Megane 2 lerin ampulu patladıgında nasıl değiştireceklerini biliyorlarmı ? Yada bir farı ne kadar fiyatları konusunda bilgileri varmı ? Bence megane almadan önce 2 kere düşünün. Nette gezerken gözüme çarpan bir site ;

http://www.meganeforum.net/forum/problemler-b5.0/

3 yaşındaki birisi koltugun 2 kere delindiğinden bahsediyor. Değişik değişik sorunları olanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierra -- 18 Kasım 2008; 0:55:37 >

• quote:

quote:

quote:

Neyse arkadaşım polemige girmeyelim.Corollanın her kasasını bilirim benim bahsettigim fotodaki.

Benim söylediğim şeyle senin söylediğin şey arasında dağlar kadar fark var diyorum sen hala farklı şeyler söylüyosun.

Ne yazmışım ben.

quote:

Kim hüsrana uğradı kim çok sattı diye mesaj yok burda. Kendi kendinize laf çıkartmayın aradan. Hüsrana uğramış olabilir. Ama daha sağlam. Bu gerçeği değiştirmez.

Şimdi buna bakarak sen baan fotoğraf ekliyosun. Ben güzellikle ilgili herhangi birşey söylemiş miyim? Hayır. Çirkin olabilir. Az satmış da olabilir. Ama Corolla'nın Megane'dan sağlam olduğu gerçeği değişmez birşey.

Ben diyorum elma sen diyosun karpuz.

• Tabiki Corolla . . .
  • Yıllardır renault (brodvay) kullanıcısı olarak her ne kadar markaya duygusal olarak baglı kalsamda eğer yeni bir araba alabilecek durumun olsa hiç düşünmeden toyota corolla alırım .Hiç motor yaptırmadan 1.000.000 yapan toyota oladuğunu duydum ama efsane ama değil Netice itibarıyla toyota sahibleri sanayi ile daha az muhattap olduklarını çok iyi biliyorum Toyota corolla yı tek geçerim
  • toyota araç üretirken birazda uyanık davranıyor.araca bişey koymuyorki bozulsun .mesela kıyasladığımız corollada vay anasını elin japonuda yapmış arkadaş dedirtecek bi donanım söylermisiniz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.