Şimdi Ara

arkadaşlar mtv lansman partisinde hayko cepkinin son kez i söylediği wideo yu arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıkda herşey açık bi kaç yerden indirdim cazır cuzur bişey anlaşılmıyo elinde olan varsa upload edebilirmi?

• tesekkürlerde bunu download etmek istiyorum elinde olan varsa bi upload etsin lütfen veya link verin
    quote:

Orjinalden alıntı: carisma_eko

http://www.youtube.com/watch?v=WZ3Rq2rc1z8
  • youtube dan video indirmek için bi sürü program veya site var ortalıkta biraz araştır
  • parçayı manyak söylüyorda,hayko soad'taki bi elemana çok benzemiş.
  • yapamadım ben ya allah kahretsin her gün youtube den 20 defa dinleye dinleye kotayıda doldurduk
    quote:

Orjinalden alıntı: _GodisaDJ_

youtube dan video indirmek için bi sürü program veya site var ortalıkta biraz araştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: populer_diamond

yapamadım ben ya allah kahretsin her gün youtube den 20 defa dinleye dinleye kotayıda doldurduk

NEDEN Kİ BEN HER ALLAHIN GÜNÜ DREAM THEATER IN VIDEOLARINI DINLERIM SÜREKLİ ÇALAR BENDE NEDEN OLMADI ACABA

• bilemiyorum cok götürüyo youtube youtube dende indirmeyi bilmiyorum acaba biri indirip upload edermi?? ama kim yapacakki
    quote:

Orjinalden alıntı: peka

quote:

Orjinalden alıntı: populer_diamond

yapamadım ben ya allah kahretsin her gün youtube den 20 defa dinleye dinleye kotayıda doldurduk

NEDEN Kİ BEN HER ALLAHIN GÜNÜ DREAM THEATER IN VIDEOLARINI DINLERIM SÜREKLİ ÇALAR BENDE NEDEN OLMADI ACABA

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.