Şimdi Ara

arkadaşlar n70 mi n73 mü sizce??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
5.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 seneye yakın n70 kullanan birinden notlar;

N91 aldım 2 ayda sattım n70e geri döndüm
    5500 sport aldım 2.haftasında sattım n70e geri döndüm
    arada hatırlamadığım 2-3 model daha aldım satıp hep n70e geri döndüm
    şimdi E90 cominicator kullanıyorum ve satıyorum çünkü n70me ye dönücem.

neden n70
    bir kere n70in kapağı değiştimi tüm telefonun kasası değişiyor yanlar vs n73 gibi açıkta kalmıyor,
    ekranına parmak bastımı n73 gibi ekranda likit sıvılar akıtmıyor.
    sıkıldığınızda n70 i tutup fırlatın yere 20 ytlye sıfırından farksız oluyor.

n73 güzel ekranlı güzel foto çeken çıtı pıtı şık bir alet

ama benim gibi hem herşey olsun hemde her an sıfırlayabileyim ve benim gibi kah motor tepesinde kah şantiyede kullanayım hafifden sağlam olsun ama sybianıda olsun diyorsanız bence n70

yumuşak plastik tuşlu jositlikli ve hızlı mesaj yazımına engel olacağını düşüdüğüm n73ü bir ara detaylıca tekrar inceleyeceğim.

E90 nımı satıp ya N70ME alacağım yada aşırı dikkatli kullanmak şartıyla N73ME alacağım.

• N73 tabiki.
  • N73 bencede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mujim_007

benim emektar 6600 kamerası n70 den ii çekio

• Kesinlikle N73
  • n73
  • tabikide N73 diyorum 3.2megapixel kamerası olsun geniş ve büyük ekranı olsun vede symbian os9.1 işletim sistemi ile tabikide N73 kıyas olmaz
  • Ya bu topicde N70 neden bu kadar kötülenmiş anlamıyoum bende bir n70 kullanıcısıyım tamam saydığınız özellikler yönüyle n73 her zaman n70ten üstündür ama n70 de kötülenecek bir model değildir heleki sony ericsson siemens gibi revajdan düşmüş entellerin kullandığı bi telefon markaları ile kıyaslanamaz Nokiadan şaşma.N70 N seriesin en çok satan modelidir ben şahsen bi n73,n80,n90,n76,n95i milletin elinde göremedim pek fazla.Ama itiraf edeyim bende n73 alacağım:)
  • Ha bu arada ikilemde kalan arkadaşlara diyorum paranz varsa n73ü tavsiye ederim ama gücünüz n70e yetiyorsa N70den şaşmayın.Gidip 2 ayda bozulacak sony ericsson yada siemens gibi tellere yönelmeyin!...
  • Eski konuyu hortlatmaya ne gerek vardı, hem kim demiş sony ericssonun 2 ayda bozulduğunu
  • kesinlikle n73 ama n70 için berbat diyen arkadaşlarda biraz abartmışlar..

• gerçektende N70, Nserisinin en kusurlu en berbat en işe yaramaz ve yeteneksiz cihazı

konuyu 8 mayısta açtığına göre telefonu almışsındır muhakkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeni_Surprizi -- 13 Ekim 2007; 22:11:18 >
  • almıstır almasına ama su n70i kotulemeden duramıcam alalı 8 ay oluo bn bu kdar hantal bi telefon gormedim kamerası desen berbat n serisinin yüz karası bole kotu bi telefon kullanmadım 1 hafta once sattım zaten yakında sony ericsson K serisinden 790 veya 810 almayı dusunuorum ama kesinlikle n70 i onermiyoruz
  • yahu sız kımsnz n 70 i kotuluosunz mıllet okadr zengınmı n73 alsın bnde n70 alıcam haftaya eksımesıne ragmn arkdsmda war sızn dedıgnz kadr kotu foto cemkıo tmm n73 kadr ii cekmıo fakat w810 u fotograf bakımdan yner ona bakrsam k790 alan arkds telofnu aldıktan 2 3 ay sora joyıstıc bozuldu dıe aglamasın param olsa bnde n73 alrııdm ama butcem n70 e yettı ıcn onu alıcam we kotude bı tel dııl d900 i mesala aynı cekıoar bnce ayrıca 3mp olmasına ragmn d900 un kızagı kopuo arkdsmın basına geldı ve cok pısman bnde ya n70 alıacm yada se k550i cnku joyıstc yok sız oşsan 400 ytl ye kadr hanıgsını alırdnz?baska bı telde olabılr
  • @emir biraz daha düzgün yazarsan birşeyler anlayacağım ama, sanırım n70'in fotoğrafta w810i'den iyi olduğunu düşünüyorsun, tam tersi fotoğrafta w810i n70'i ezer ve k790i'nin joystiği kolay kolay bozulmaz ilk senden duyuyorum.D900i'nin kızağı kopmaz kolay kolay en iyi kızak mekanizmasını samsung firması yapıyor ve fotoğrafta gene d900i n70'den üstün.k550i ile n70 arasından k550i'yi seç
  • yazdıklarımı dırek yazıorum bıdaa kontrol etmıorum ve noktalma ısaretlerını dıkkat etmöıorum onun ıcn ole oluo :D k550 i nın tasarımı cok guzlde cocuk telfnu gıbı bnce ya ne bılm bna agır bı telof daha guzl gelıo nokıaa gıbı ya joyıstıc ı bozuluo bnamı anltıosun dayımda k750 i war oyun oynamamsına cok kulanmamısna ragmn takılıo bnde k500 i wardı joyıstıc bıtek yukarı cıkıo asgı ınmıo :) forumdaa cok bakamıorum ınclemorum eger waktın warsaa 4 telofunnda cektııgı bı resım koyabılrmısn bnde arstırcam ama vaktın warso yoksa onmlı dııl yıne anlasılmamıs yazbılrm :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:RocKCI:.

@emir biraz daha düzgün yazarsan birşeyler anlayacağım ama, sanırım n70'in fotoğrafta w810i'den iyi olduğunu düşünüyorsun, tam tersi fotoğrafta w810i n70'i ezer ve k790i'nin joystiği kolay kolay bozulmaz ilk senden duyuyorum.D900i'nin kızağı kopmaz kolay kolay en iyi kızak mekanizmasını samsung firması yapıyor ve fotoğrafta gene d900i n70'den üstün.k550i ile n70 arasından k550i'yi seç

Sen karışma olm adamdan daha mı iyi bilcen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir91

yahu sız kımsnz n 70 i kotuluosunz mıllet okadr zengınmı n73 alsın bnde n70 alıcam haftaya eksımesıne ragmn arkdsmda war sızn dedıgnz kadr kotu foto cemkıo tmm n73 kadr ii cekmıo fakat w810 u fotograf bakımdan yner ona bakrsam k790 alan arkds telofnu aldıktan 2 3 ay sora joyıstıc bozuldu dıe aglamasın param olsa bnde n73 alrııdm ama butcem n70 e yettı ıcn onu alıcam we kotude bı tel dııl d900 i mesala aynı cekıoar bnce ayrıca 3mp olmasına ragmn d900 un kızagı kopuo arkdsmın basına geldı ve cok pısman bnde ya n70 alıacm yada se k550i cnku joyıstc yok sız oşsan 400 ytl ye kadr hanıgsını alırdnz?baska bı telde olabılr

Sen n70i al 2 ay sonra buraya gel bana yorumlarını yaz o telefonu 2 sene diil simdiki aklım olsa 2 gün kullanmam.2 sene o teli kullanana ödül vermek lazım Kafama simdi dank etti ama gec oldu 675 ytl gitmişti o işe yaramaz telefona böyle sıkıcı böyle hantal böyle tabiri caizse kamyon takozu görmedim. + o dedigin k790 dakı joystick sorunu n73 te 2 kat daha fazla yasanan bir sorun kullanan 2 arkadasımın elinde kaldı. Ama hala su nokia yı yere göge sıgdıramıyosunuz. Ama bizim içn daha ii oluo nokia böle sürekli kafam kadar telefonlar cıkardıkca sony ericsson rekabet acısından fiyatları düşürüyo buda nokia'nın katkısı oluyo saolsun onlar olmazsa halimiz yaman!!!!!

• mujim_007 bnamı dıosun obur arkdsamı anldm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.