Şimdi Ara

Arkadaşlar rapor alıcam bir bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar lise2 ye gidiyorum.Sağlık ocağından rapor alıcam en az 3 gün lazım.Bunu doktara uygun bi dille nasıl söylerim ve vermesini sağlarım. türkçeye fazla hakim değilim o yüzden konu açtım . Bana kalsa merhaba bu sabah okula gidemedim rapor rica edebilirmiyim sizden deyip 2-3 günlük olursa iyi olur malum okulun son haftası kimse gelmiyor.
    derim siz daha garanti bişey bulursanız yazında 30 dakikaya gidicem :) saat 10 dan sonra teyzeler ilaç yazdırmaya geliyor tıklım tıklım :D

EDİT: adama durumu anlattım milli eğitim bakanlığı yasakladı.Suistimal edildiğinden dolayı dedi.Bende önceki aldıklarım gibi gelip buraya basım ağrıyor miğden bulanıyor desem paşa paşa vericektiniz raporu dedim.İnsan gibi söyleyince anlamıyorsunuz demekki dedim adam ağlıcak gibi oldu .Maşallah çok adaletlisiniz dedim çarptım kapıyı cıktım , yandaki doktora girdim iyi insanmış verdi.bide ben senin aile hekimin değilim yan taraftaki doktora gidicen dedi.sanki bilmiyozda neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erson123 -- 21 Ocak 2013; 9:37:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.