Şimdi Ara

Arkadaslar Seat Leon alicam ama lutfen yardim !!!! ama :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaslar yaklasik 1 haftadir sitedeki yorumlara, teknik ozelliklere ,araba fiyatlarina butceme bakip duruyorum ama bir turlu cikamadim isin icinden, yorumlarinizi bekliyorum

2006 model 1.6 Seat Leon Styl 26 500TL ( 2 parcada cizikten dolayi boya var ) ( tuplu ve xeneon paketli ) 30 000km arac ,birde 2007 ayni donanim 26 000 tl ye 47 000 km ( Hatasiz ) araclar buldum

- Bu arabanin cok yaktigi yada rakiplerinden biraz daha fazla yaktigini artik forumdaki yazilarinizdan anladim ama sekli,surus keyfi ve donanimi da bir okadar albenili : yakit yuzunden lpg li ( Romana marka ) yi mi tercih etmeliyim yoksa 2007 hatasiz olani mi?

- Leon kullanan varsa bana benzinli ve tuplu olarak bu aracin ne kadar yaktigi hakkinda tam bilgi verebilirmi?

- tup cekisini cok dusurur mu?

- yada Leonu tamamen unutup 2006 2007 bir astra 1.3 ctdi mi alayim?

cevaplariniz gercekten cok etkileyici olcak cunku pazartesi araba isi kesin bitiyor yada sali:D

simdiden tesekkurler

• boylar hangi parçalarda ön ve arka tamponda ise bu sorun olmaz ayrıca lpg demek en iyi şartlarda 1200 ytl gibi bir masraf açar xenon da 200 tl desek 1400 tl gibi bir rakam çıkıyor artı model yılı düşük olmasına rağmen 16 bin km fark varki bence çiboyalı kısmın durumuna göre bakarak 2006 olanı tercih ederdim

o motorlar lpg uyumu ile meşhurdur ama çok tüketi şehir içi 10 lt benzin gidiyor demişti arkadaşım lpg de bu 11-12 lt olur
  • romana tup e 1750 diyolar 250 de ruhsata islemesi var , sag kapi ve capurlukta boya var arkadasim
  • iyi akşamlar bende 2009 seat leon aldım.almadan önce bende aynı senin gibi çok kararsızdım bi türlü işin içinden çıkamıodum. yaklaşık 1 ay oluo alalı gün geçtikçe ne kadar doğru bi karar verdiğimi anlıyorum. öncelikle yakıt hakkında bilgi vereyim istediğinde gayet ekonomik kullanabiliosun fazla devirli kullanmazsan 6,5 litre civarı benzin yakıyor. yol bilgisayarında en düşük 6 litreyi görebildim. 100 milyonluk 95 oktan benzin ile rahat 400-425km yol yapabiliyorsun. ( yüksek devirli kullanımlar dahil ortalama 250 kuruşa denk geliyor.) Arabanın sınıfına göre artısı çok fazla o donanımda o fiyata başka bi araç bulmak zor. sürüş zevki gerçekten çok güzel 102 beygir olmasına rağmen performansı da gayet tatmin edici. Sölediğin 2 araçtan bence 2007 ve hatasız olanı seçmelisin. tüp ve zenon u artı olarak görme. Aracın herşeyi elektronik uyarıya dayandığı için servis dışında yapılmışsa sorun yaşıyabilirsin. doğru ikazlar alamayabilirsin. xenonun bile servis dışında takıldığında elektronik far yıkama muhabbetinden aracın garantisi bitiyor. Arabayı alınca sonradan pişman olmıcağına eminim. Ayrıca bana sorarsan terchini 2007 modelden yana yap derim...

• 2007 olan satilmis :S 2006 ile bugun bulusamadik

arabayi alinca bilgi vericem yorumlariniz icin cok tesekkurler
  • Merhabalar bende geçen hafta 2006 referance aldım 21000 km de daha yeni kokusu geçmemiş benim arabamda yol bilgisayarı yok ama ne çok yakıyor nede az genelde 2500 deviri geçirmediğim halde 275 yakıyor ama koltuğa oturunca doğru karar verdiğini anlayabiliyorsun:)
  • sonunda 2008 leon aldim hemde tuplu , yorumlar icin cok tesekkurler , surus keyfi o kadar guzelki herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bteks

sonunda 2008 leon aldim hemde tuplu , yorumlar icin cok tesekkurler , surus keyfi o kadar guzelki herkese tavsiye ederim

kardeş hayırlı olsun lpg dönüşümü bölümünede bekleriz
  • Hayırlı olsun
  • kazasız belasız kullanın inşallah
  • Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.