Şimdi Ara

arkadaslar yardım kararsızım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar suan diezde +7 shel set ve lwl 62 archerım var 9 gb de nakit elime +8 ib mi +7 çb mi +7 eb mi alayım lütfen yardım full time lwl kasacam ilk 66 olup biraz np kasıp 70 + kasacağım 62 yuzde 58 suan 8 günd eyaptım gunde yaklasık 17 18 saat full time ex deyim ne onerirsiniz

• ex icin +8 ib al pk dada isine yarar ama pk da +7 cb forever
  • +8 ib alırsam elimde para kalmıyor bende +7 çb alıp geri kalanınada pp +1 almayı dusunuyorum tabi sizin önerileriniz çok önemli benim için en önemliside archer kullanmıs sağlam kişiler
  • Kullandım.. Kullanıyorum da..
    Archere pp alınmaz 1 kere.. Alıcaksan Aod +1 al..
    Ib +8 şart
    Fp +8 set .. Dual kekuri +1 alırsan çok sağlam olur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KurtDonaldCobain

Kullandım.. Kullanıyorum da..
    Archere pp alınmaz 1 kere.. Alıcaksan Aod +1 al..
    Ib +8 şart
    Fp +8 set .. Dual kekuri +1 alırsan çok sağlam olur..

+91
  • bence +7 cb alsın partyde bulur ama exp kascakdan shard +7 almaya calıs arcerla exp fazla iyi kasılmaz
  • tşkler ozman şhelleride satam elimdede bir kaç item var wakvire felan var onlarıda satam ib +8 alıyım elimdeki parayı itemleri satıpda +1 aod ve dual +2 kekuri +8 fp set cekem tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: W!P_BuFF3R

bence +7 cb alsın partyde bulur ama exp kascakdan shard +7 almaya calıs arcerla exp fazla iyi kasılmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: ILoVeYouEZik

tşkler ozman şhelleride satam elimdede bir kaç item var wakvire felan var onlarıda satam ib +8 alıyım elimdeki parayı itemleri satıpda +1 aod ve dual +2 kekuri +8 fp set cekem tşkler

dimi sonra git dies gibi bi serverda asaslardan 2k ye otur vuramadan?
    shell set kalsın yada fp set yapıcaksan dd25 şart,bow konusunda cb yi geç cb -60 için daha uygundur alıcaksan ib+8 al olmazsa +7enion bow idare eder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.