Şimdi Ara

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversiteyi bu yıl kazandım. Arkadaşla Otobüs durağında beklerken bir kız dikkatimi çekti bikaç kez göz göze geldik kızla daha sonra aynı otobüse bindik ve otobüstede göz göze geldik. Üniversiteye gitmeden önce "bir yerde bir kız görcen çok hoşlanacaksın ama bidaha göremeyeceksin" olayını çok duymuştum. O yüzden ümitli değildim. Ama daha sonra kızı bidaha gördüm aynı fakültedeydik. Kızın ders programını falan öğrendim ne zaman baksam o da bana bakıyo. Yanına gitmeyi çok istiyorum ama korkuyorum cesaret edemiyorum. Bana bakması da benden kesin hoşlandığı anlamına gelmez bunuda biliyorum. Ama onu düşünmeden edemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gidip muhabbet et ayni durakta görmesinden yakında biyerdedir

• Git konuş bence.

• MEPLIS kullanıcısına yanıt
    Bende muhabbet etmeyi düşünüyorum. Ama ne söylicem hiç bilmiyorum. Ve açıkcası kötü bi yanıt almaktan korkuyorum :/

• quote:

Orijinalden alıntı: ensgallagher

Bende muhabbet etmeyi düşünüyorum. Ama ne söylicem hiç bilmiyorum. Ve açıkcası kötü bi yanıt almaktan korkuyorum :/

Burdan yazması kolay biliyorum Ne kadar zor bir şey olduğunu ama bir şekilde söylemen lazim.Soylemez isen bu işin olup olmayacağını da ogrenemeyeceksin.Sadece git selam ver takma fazla benxe kendiliğinden dökülür kelimeler

• Derslerle ilgili muhabbet başlatabilirsin. Ortak dersiniz vs ya da git çarp yere düşür sonra kaldırıp em
  • tamam sakinim kullanıcısına yanıt
    Konuşmayı hem çok istiyorum hemde dediğim gibi korkuyorum. Daha etkili sağlam bir yol olabilir mi diye 2 aydır düşünüyorum. Ama yok. Kızla tek ortak arkadaşımız bile yok :(

• quote:

Konuşmayı hem çok istiyorum hemde dediğim gibi korkuyorum. Daha etkili sağlam bir yol olabilir mi diye 2 aydır düşünüyorum. Ama yok. Kızla tek ortak arkadaşımız bile yok :(

Saat sor ordan yürü. Düşünmeden yap. Düşünürsün yapamayacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MEPLIS

quote:

Burdan yazması kolay biliyorum Ne kadar zor bir şey olduğunu ama bir şekilde söylemen lazim.Soylemez isen bu işin olup olmayacağını da ogrenemeyeceksin.Sadece git selam ver takma fazla benxe kendiliğinden dökülür kelimeler

Aynen haklısın. En azından kafamda soru işareti kalmaz. Ama işte şu kaybetme korkusu çok kötü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.