Şimdi Ara

Arkadaşlar Yardımınız Lazım Tüm Setçiler !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Sizden Bir Ricam - acaba Oto amfi oto woofer veya hoparlör nasıl bağlanır ayarları nasıl yapılır gücü nasıl ayarlanır

Bunlar bilmiyorum ve bilmeyen ve öğrenmek isteyen çok kişi Bi Üst konu yapsak ve herkez için yararlı olsa fena mı olur?

Güç Kaynağı ile bağlayan var bilmem ne yapan var Amper değeri fln filan var Lütfen Yardım.

ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

SAYGILAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halo_combat -- 15 Temmuz 2008; 23:34:47 >

• Yardımcı olcak yokmu beyler.
  • OTO AMFİ,HOPERLÖR,WOOFER VS SEÇİMİNE GÖRE DEĞİŞİYOR BAĞLANTILARI,KABLO KALINLIĞI FLN.GÜÇ KAYNAĞI OTO AMFİSİNİ EVDE ÇALIŞTIRMAK İÇİN GEREKLİ ARAÇTA İSE AMFİ GÜCÜNE GÖRE DEĞİŞİK EKLER YAPILIYOR(AKÜ,EK ALTERNATÖR VS)
  • Konuları takip etmeye çalışıyorum

Psu nun 24 pinlik slotunda siyah ve yeşili birbirine bağlayıp siyah ve sarı lar ne olcak bunları evde kullananlar herşeyiyle anlatsalar açıklayıcı olur.

sağolun Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: halo_combat

Konuları takip etmeye çalışıyorum

Psu nun 24 pinlik slotunda siyah ve yeşili birbirine bağlayıp siyah ve sarı lar ne olcak bunları evde kullananlar herşeyiyle anlatsalar açıklayıcı olur.

sağolun Saygılar.

+

sarı 12 volt ıkıslarından birer dıyotla seri baglayıp cıyot cıkıslarını paraleleıyoruz ve akım psu ların toplam akımına gelıyor. Burda dıyotlar 10 ampere dayanabılenlerden ve hızlı tip olanlarından seçilmeli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.