Şimdi Ara

[ARŞİV] Dark Souls III (The Fire Fades Edition) Türkçe Yama (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
44
Favori
129.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yahu Cloud desteği olmayan oyun mu olurmuş bu devirde. En son geçenlerde Mafia 2'yi bitirip silerken hacı abi save'leri sileyim mi diye sorduğunda farketmiştim cloud olmadığını.
    Oyuna ise zamanında ekonomimiz biraz daha iyiyken Humble Monthly sayesinde sahip olmuştum. Ama acımasızlığı ve grind olayı yüzünden biraz uzağım seriye. Yama için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

ana oyunu bitirmiştim daha önce DLC'leri oynamak için kurdum yakın zamanda bir baktım save dosyaları yok o gene oyunda cloud desteği yokmuş bütün ilerlemelerim silinmişti sonra soğudum oyundan ama yine de baştan bir karakter yapıp başlayabilirim souls serileri zevkli ya zor da değil hani coop + seviye atlatıp boss savaşına girmek işleri önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Alıntıları Göster
    Dark Souls 1-2-3 hepsi böyle. Sekiro'yu oynamadığım için bilmiyorum.
    Tüm Dark Souls serisini kaydettiği konum aynıdır. Şurası:
    C:\Users\KULLANICI ADIN\AppData\Roaming
    Bir dahakine yedek almayı unutma mutlaka, lazım oluyor.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Oyun en son kayıt anından ilerleme esasına dayanıyor. Olası yedekleme durumunda son ilerlemenin üzerine yazılmaması için böyle bir karar alınmış olabilir. Son ilerleme muhtemelen yapımcının sunucularına kaydolup lokal dosyayla eşleştirme de yapıyordur. Oyunu mümkün olduğunca zorlaştırmak için geriye dönme imkânı sunmuyorlar. Mesela ölsen topladığın ruhlar gitmesin diye eski kayda dönemiyorsun, bunu yaptığın takdirde bir yaptırımla karşılaşman muhtemel, neticede kısmen de olsa oyunun rekabetçi bir tarafı var. Diğer oyuncular karşısında avantaj sağlayacak her şeyin önünü tıkamışlar.
    Adaş 1 levelde bitirebiliyon oyunu yav ister sindire sindire oyna ister yardira yardira bossa git, farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adaş ben Lore seven adamım, hikayesini anlamaya uğraşırım falan. Bu yüzden diğer oyunları da almak gerekecek ardından. KarapathiaN başkan da ikinci oyunun yamasını zaten yayınlamıyor. Bende pek sabırlı değilim, Controller kırmaya gerek yok gibi. Böyle uzaktan uzaktan bakışırız anca.
    Bir ikinin hikayesini oyungezerden okuyabilir bak ama 3 yok yazmamışlar 😥😥😥

• çok iyi bir çeviri olmuş. eline sağlık.
  • Bu yama için elinize sağlık teşekkürler ancak keşke 2. oyunun yamasını da yayınlasaydınız.
  • Oyundaki ban riski sadece multiplayer için mi? Ben sadece tek başıma oynamak istiyorum multiye filan girmeden. Beni etkiler mi bu durum?

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Yamayı kurmadan önce olası ban riskini önlemek için oturumunuzu çevrimdışı olarak ayarlamanız tavsiye edilir.
    Oyun arayüzünden oturumunuzu ayarlamak için şu yolu takip edin:
    System\Network\Launch Setting\Play Offline
    Sistem\Ağ\Başlangıç Ayarı\Çevrimdışı Oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Yamayı kurmadan önce olası ban riskini önlemek için oturumunuzu çevrimdışı olarak ayarlamanız tavsiye edilir.
    Oyun arayüzünden oturumunuzu ayarlamak için şu yolu takip edin:
    System\Network\Launch Setting\Play Offline
    Sistem\Ağ\Başlangıç Ayarı\Çevrimdışı Oyna
    Steam çevrimiçi mod da iken oyunu türkçe yama arayüzünden çalıştırınca oynama süresi steam kütüphanesine işliyor mu? Eğer olmuyorsa hiç riske atmamak daha mantıklı gibi.

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Oyunu online ya da offline olarak Steam üzerinden oynuyorsun, sorun yok.
  • konu hort olacak ama
    ''Türkçe Yama oyunun v1.12.0.0 ve daha güncel tüm yasal sürümlerini desteklemektedir.'' denmiş bir şekilde 1.12 sürümünü buldum internetten crackli yapamadım sonra sildim acaba başka yolu varmı yoksa illa steamden almak mı lazım oyunu türkçe için?
  • cwsnake25 kullanıcısına yanıt
    Konudaki içerik oyunun yasal sürümünü destekliyor, diğer sürümler için nette araştırma yapın.

• Oyunu crackli oynadım ve aşırı derecede bağlandığım için satın alıcam ama kafamdaki soru bu yamayla online oynarsam ban yermiyim, daha önce deneyen eden var mı eğer böyle bişey olursa çok üzülürüm

• Birde keşke item ve gittiğimiz bölgelerin isimlerini türkçeleştirmeseydiniz malun internette bütün item ve yerler ingilizce oldugu için bi arama yapınca bulunmuyor

• HerteZ kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla alakalı terimler sözlüğüne göz atabilirsiniz. Onun dışında Dark souls wiki sayfasını da inceleyebilirsiniz. Ban konusuna gelince ben şahsen 1 yıla yakın süre kullandım ve herhangi bir uyarı dahi almadım. (Oyunda ban yemeden önce uyarı alırsınız) eğer uyarı alırsanız oyunu çevrimdışı olarak bitirip sonradan online oynamak için yamayı silebilirsiniz. Ban yemeniz durumuyla alakalı herhangi bir güvence yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istemsizturuncgil -- 21 Aralık 2019; 1:37:3 >
  • Cevap için teşekkürler. 1 yıl çevtimiçi oynadın ve banlanmadın dogru anladım di mi? Tabi ki garantisi yoktur ama istediğim cevapta zaten kullananlar ban yedi mi yemedi mi o sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerteZ -- 21 Aralık 2019; 3:10:15 >
  • cwsnake25 kullanıcısına yanıt
    Game dosyasına kurun.
  • HerteZ kullanıcısına yanıt
    Evet çevrimiçi olarak oynadım
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.