Şimdi Ara

Artık 512K Muhabbetine Başlık Açmak Yerine . . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler bu konu bayağı baydı. buraya başlık açacağınıza, açılmış başlılara cevap vereceğinize, ttnin müşteri hizmetlerine mail çekseydiniz smtp serverlari çoktan çöker, durumun ciddiyetine varıp en kısa zamanda 512K çalışmalarına başlarlardı bile...

bu benim görüşüm!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harley Davidson -- 6 Mart 2005, 18:46:29 >

• haKL1s1n :)
  • adamların kısa vadede böyle bir hedeflerinin olduğunu bile bilmiyoruzki
  • Kota aşımı ?
  • Açanlar en azından doğru ya da yanlış bilgi iletmek için açıyorlar. Ya senin bu başlığın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: geldiler

Açanlar en azından doğru ya da yanlış bilgi iletmek için açıyorlar. Ya senin bu başlığın?

bakıyorum yine sana geldiler! sana sözüm yok kendi halinde dolaşmaya devam et sana ağır kaçar bu konu!
  • Sahiden, buraya neden başlık açıyoruz ki?
  • yaaa bırakın şu 512 muhabbetini ..internetin amacı bu mu yani.... sıktı artık yaa.. akşamları bir iki bakıyom buralara hep aynı konu.. sorunları olan kişilerin cözüm bulunacagına geyikten başka bişi degil bu... post yükseltme savaşımı veriyonuz noluyo anlamadım gitti 2 senedir benim hala 300 lerde geziyo.. hiç işim olmadı post yükseltme ile... yapıcı olun biraz....
  • geyiq....
  • boş
  • dünya T1 kullanıyo biz hala adsl kullanıyoruz.bu nasıl iş böyle. millet 1 GB tı 15 saniye indiriyo. memleket hala adsl ile uğraşıyo oooooooooohoooooooo
  • 512k

• t3 kullananlar tanıyorum ama 8 mb/snd en yukarı çıktığını görmedim daha. t1 ile nasıl 15 snde 1 dg alşacaksın!
  • Arkadaşlar Son aldığım bilgilere göre 1 Nisan'da 512 çıkacak adsl'nin çıkışları 11Gbit olacak Türk Telekom Bu 11Gbit'i Ocak 2006'da 35 ve/veya 40Gbit'e çıkararak Adsl'lerde maksimum hızın 1024 olacağını duyurdu ancak fiyatlar belli değil...

KAYNAK=>Ntv'de bi Telekom Yetkilisi
  • yaw
    su byred
    sen nasıl oldunda
    yuzbası oldun yaw ben gıder atlarım bogazdan aman aman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.