Şimdi Ara

ARTIK BEN NE DİYEYİM..........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TURKTELEKOMU BIRAZ ONCE ARADIM VE SONUC.........

60.000 portluk adsl ihalesi,iptal olmuş ...........zaten hiç bir zaman umudum yoktu.ama insan genede bir umut diyor...........
    artık tt ye ben ne diyeyim...................[ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][ban][bwlng][bwlng][bwlng][bwlng][:(!][^][bwlng][bandt][B)][bore][clps][xx(][deal][V][djsm][dntw][drknrd][8][}:)][jwdwn][jwdwn][jwdwn][angry][angry][krsan][lamer][lamer][baris][baris][pssd][pssd][pray][pray][pray][saek][saek][:O][:O][sml2k][sml2k][stmd][stmd][stmd][stop][wand][wand][wand][wand][wand][drctr][drctr][drctr]

• o kadar insanları ümitlendirdiler ve sonunda........ayıp ya,,,,,
  • arkadaşlar gene dıal up,a devam.................
  • ınternetın saatı 1.150.000tl kardesım nasıl baglanalım ......................aylık gelırım 500.000.000 tl ,bıle deıl.........bundan sonra net met yok abı.......
  • burada bir arkadasımız yazmıstı. inanmamıstım.......ama kulaklarımla duydum. abı cok sınırlıyım su an yaaaa..
  • burada bir arkadasımız yazmıstı. inanmamıstım.......ama kulaklarımla duydum. abı cok sınırlıyım su an yaaaa..(cok mesaj yazdıgım, ıcın herkesten ozur dılerım.......)
  • 60 portluk ihale gider 200bin portluk ihale gelir merak etme.Sabır yaaaaaaaa sabır çekmeye devam.

Saygılar
  • Kontör ücreti de çaktırmadan 66.000 liradan 70.000 liraya çıkarıldı.
    Normal tarife saati : 1.166.000 TL
    1. indirim saati : 815.000 TL
    2. indirim saati : 700.000 TL
    Vatanımıza milletimize hayırlı olsun...
  • abi sabır falan artık, kalmadı.........resmen ınsanları ........ yerine koyuyorlar ya.......
  • kısa bir hesap............

1-birim ücret 1.100.000 tl
    2-aylık min. kullanım 90 saat
    3-ıss ücreti min.40.000.000 tl

evet başlayalımmmmmm.................BUNA BAĞLI OLARAK AŞAĞIDAKİ ŞEMAYA BAKINIZ ..

90X1.100.000 TL=99.000.000 TL
    99.000.000+ISS UCRETİ40.000.000=139.000.000

AYLIK NORMAL TELEFON GÖRÜŞMESİ..........MİN 45.000.000TL DERSEK.........

GENEL TOPLAM:139.000.000TL+45.000.000TL
    =184.000.000 TL YAPAR.................

ŞİMDİ 184.000.000 TL ,,,MİN. AZ BİR PARAMIDIR.........SORUYORUM..................İNTERNET İÇİN.
  • ABİ BEN BU TOPIC,İ UZATMAK İSTİYORUM! SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN AMA BELKİ BU ŞEKİLDE HEPİMİZ, BİRŞEYLER YAZARSAK, SESİMİZİ FALAN DUYURABİLİRİZ..........GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!
  • Hicbir yetkili burada yazılanları okma zahmetini göstermez arkadasım bosuna cabalamaa..))
  • okur okur
  • arkadaşlar basalım telekomu.hesaplaşalım.
    insanı çıldırtıyor bunlar
  • yada tutalım hep beraber bi hacker göçertsin telekomun bütün sitelerini.
  • Beyler alay konusu yapmak istemiyorum ama
    istemiyerek de olsa telekom kendi kendini alay
    konusu yapıyor.[arindr]
    Artık bu ADSL konusu arz talep olayınıda aştı.
    Talep inanılmaz ama nerde yatırım.Hadi diyecem paraları
    yok peşin alsınlar şu abonelikleri ama kardeşim
    burası Türkiye öylede olsa hemen akebinde yolsuzluk[stmd][stmd]

zaten bu gidişle TT tesbih dağıtacakmış.Sabır tesbihi
    Hadi hayırlısı bakalım ne olacak halimiz [dntw]

Saygılar
  • [wand]

Telekom the wall
  • BU ÜLKEDE NE YOLUNDA GİDİYORKİ İNTERNETİ BİLE HALLEDEMEYEN BİR ÜLKEDE CAHİL OLUNMAZDA NE OLUR? BU ÜLKE NASIL İLERİYE GİDER? SİZ ONLARI BOŞVERİN KAÇ MİLYON İNSAN AÇ BU ÜLKEDE VE ÇOĞU İŞSİZ..

SAYGILAR..
  • Bahsettiğiniz kurum varya;
    Arıza için telefon açınca "efendiiim" diye ahizeyi kaldıran, Şaşırıp "Pardon orası Telekom mu?" diyince, "Ay eveeet, nooldu?" diyen dangalak bir yer. Bunlar sadece içeride çalışanları.

Kusura bakmayın beyler (az ağır kaçabilir) ama "memur" diyince hepimizin gözünde vasıfsız olarak, vasıflı olarak, özel şöförlü olarak ayrı ayrı kıdemlerden hep aynı karakter canlanıyor.

Hangi özel sektörde benzer muamelelerle karşılaşıyoruz. (istisna olarak; vampir gibi 7ekelleşmiş sekörler de var elimizin mahkum olduğu)

Devlet hem işgören hem de denetleyici olamıyor. Adam herdurumda parasını alıyor zaten ve 7 sülalesini besliyor.

"Devlete en büyük karı getiren şirket özelleştirilir mi" diyenler var. Ama önemli olan "hizmet" almak. Hepimiz para ödeyip karşılığını görmeden zarar ediyoruz düşünen yok.

Beyler aramızda "memur ekmeği yiyen olabilir, gerçekten dürüst işini yapan memurlar olabilir" çok çok özür...
    yanlış anlaşılmamak dileğiyle...

• +1+1+1+1+1+1++1+1+1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.