Şimdi Ara

Artik YGS ye gunler kaldi.. Hazirim sinava diyebilen var mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bitsede kurtulsak yeter vallaha. Artik ne olursa olsun bundan sonra kolay kolay puan artmaz bence. Denemerlerim 380 410 bandinda oynuyor sinavda da boylr gelsin lys hard core show yapariz insallah :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: japoonmrt

2 ay önce daha çok hazırdım..

Aynen...

• Benimde 420 430 civari sabitlendi zamanlar bi kac defa 440 i gordum. Yukselmesin bu gelsin bu da yeter. Insallah dedigin gibi lys de show yapabiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sikinti BUYUK -- 19 Şubat 2014; 20:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Türkçe ve sosyalden hazırım ama matematikten 15 net çıkarmam gerekiyor hala 8-10 yapıyorum zaman denemelerinden

Sen iyisin ben 5-6

Nasıl attırcaz bu netleri yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Türkçe ve sosyalden hazırım ama matematikten 15 net çıkarmam gerekiyor hala 8-10 yapıyorum zaman denemelerinden

Sen iyisin ben 5-6

Nasıl attırcaz bu netleri yahu

+1

ne yapsam olmuyo bende ya utanıyorum bunları söylemeye

• ygs ye hazırım demek zor soruların büyük çoğunluğu yorum sorusu yani her şey sınav anına bağlı denemeler çok yanıltıcı.
  • ygs zerre umrumda değil benim tek istediğim lys de istediğim performansı gösterebilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: note25s

bir insanın sınava hazırım diyebilmesi için 160 net yapıyo olması lazım. aksi taktirde hazırım diyemez çünkü konu eksiği veya pratik eksiği oldugunu bilecektir.

Katılmıyorum.Çünkü herkesin istediği bölüm farklıdır.Birisi tıp olsun herhangi birisi olsun der.Onun için gayret eder.Birisi hedefim 40 k bana yeter der.Ona göre hazırlanır.Fakat herkesin hayalinde 160 net yapmak ister.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

quote:

Orijinalden alıntı: note25s

bir insanın sınava hazırım diyebilmesi için 160 net yapıyo olması lazım. aksi taktirde hazırım diyemez çünkü konu eksiği veya pratik eksiği oldugunu bilecektir.

Katılmıyorum.Çünkü herkesin istediği bölüm farklıdır.Birisi tıp olsun herhangi birisi olsun der.Onun için gayret eder.Birisi hedefim 40 k bana yeter der.Ona göre hazırlanır.Fakat herkesin hayalinde 160 net yapmak ister.

ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

quote:

Orijinalden alıntı: zorakimüh

ne yapmayı düşünüyorsun?
    @daxtor55

Eylülden bu yana aralıklı çalıştım.Yani öyle her gün çalışmadım.5 gün çalıştım 10 gün çalışmadım.Öyle yani.YGS konularım bitti ama pratik eksikliğim var.YGS ye kadar her gün bölüm denemesi çözmeyi düşünüyorum.Hergünde LYSye çalışacam inşallah.Yani bütün umudum lys.Okulda finallere girdim hepsi düşük.En yüksek not 25.:D Bu sene iyi bir yere girmem lazım.Mezuna kalma lüksüm yok.

bende okula dönmek istemiyorum bu yıl sonunda 60bine girmem lazım mf3de en az umarım olur lysye bağladım bütün umutları zaten okuldan kalan zamandada ancak ona baktım lysye ara verdim şimdi körfez son prova ve 5 hamlede ygs çözüp cep kitaplarından tüm konulara bakıyorum ygs beni korkutuyor zaman sıkıntısı var birde yeterince çalışamadım 80bine girsem lysde toplarım rahat ama nedense bir korku sardı benisenin hedef ne?ne okuyordun?

• quote:

Unutma olayından mı motivasyondan mı kaygıdan mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

quote:

ne yapmayı düşünüyorsun?
    @daxtor55

Eylülden bu yana aralıklı çalıştım.Yani öyle her gün çalışmadım.5 gün çalıştım 10 gün çalışmadım.Öyle yani.YGS konularım bitti ama pratik eksikliğim var.YGS ye kadar her gün bölüm denemesi çözmeyi düşünüyorum.Hergünde LYSye çalışacam inşallah.Yani bütün umudum lys.Okulda finallere girdim hepsi düşük.En yüksek not 25.:D Bu sene iyi bir yere girmem lazım.Mezuna kalma lüksüm yok.

bende okula dönmek istemiyorum bu yıl sonunda 60bine girmem lazım mf3de en az umarım olur lysye bağladım bütün umutları zaten okuldan kalan zamandada ancak ona baktım lysye ara verdim şimdi körfez son prova ve 5 hamlede ygs çözüp cep kitaplarından tüm konulara bakıyorum ygs beni korkutuyor zaman sıkıntısı var birde yeterince çalışamadım 80bine girsem lysde toplarım rahat ama nedense bir korku sardı benisenin hedef ne?ne okuyordun?

Ilk 30k istiyorum.MF4 te.Bilgisayar mühendisliği düşünüyor gibiyim.Marmara aktüeryada okuyorum.Burayı seçtiğime pişman oldum.Birazda tercihte hatalar yaptım.YGS de bende de süre sıkıntısı var.110 civarı yapıyorum ama güvenmiyorum YGS ye.LYS'de matematik,biyoloji ve birazda fizikten temelim var.Kimya biraz sıkıntılı.

• Ama galiba bütün bu olanlara dayanamam ama hazırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatbiPodYum

quote:

Unutma olayından mı motivasyondan mı kaygıdan mı ?

Hepsinden. Kaygı motivasyonumu bozdu . Motivasyon çalışmamı engelledi o da unutmama neden oldu ..

• hazır değilim ama ne olacaksa olsun artık bıkkınlık geldi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.