Şimdi Ara

Artik YGS ye gunler kaldi.. Hazirim sinava diyebilen var mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sinava cok az kaldi puanlar ne alemde size yeterli mi sinava hazirim diyebilmek icin?

• bir insanın sınava hazırım diyebilmesi için 160 net yapıyo olması lazım. aksi taktirde hazırım diyemez çünkü konu eksiği veya pratik eksiği oldugunu bilecektir.
  • Bi ornek vereyim ygs de 420 puani hedefleyen bi insan tum denemelerde 440 ustu yapiyorsa hazirim diyebilir.Konular zaten hic bir zaman tam bitmez buna katiliyorum o ayri konu.
  • Hiç bır zaman Hazir hissetmeyin ygs bu belli olmaz sonra ben hazırım deyip sınavda düşük yapınca kafayı yersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: note25s

bir insanın sınava hazırım diyebilmesi için 160 net yapıyo olması lazım. aksi taktirde hazırım diyemez çünkü konu eksiği veya pratik eksiği oldugunu bilecektir.

yoo :D
  • 2 ay önce daha çok hazırdım..
  • tam tersine hiç hazır hissetmiyorum hedefi düşürdükçe düşürüyorum şu ygs bitse de lys rahat bir halde çalışabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: djodesa

tam tersine hiç hazır hissetmiyorum hedefi düşürdükçe düşürüyorum şu ygs bitse de lys rahat bir halde çalışabilsem
    Kesinlikle hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaxson Ryker

Kesinlikle hayır.

Alıntıları Göster
    ygs geçse rahatlıyacam lys ye daha rahat çalışırım en kritik sınav bu bence
  • Türkçe ve sosyalden hazırım ama matematikten 15 net çıkarmam gerekiyor hala 8-10 yapıyorum zaman denemelerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Türkçe ve sosyalden hazırım ama matematikten 15 net çıkarmam gerekiyor hala 8-10 yapıyorum zaman denemelerinden
    Mezunum üniversitedeyim tekrar giricem hiç çalışmadım hazır değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

aynı durumdayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorakimüh

quote:

aynı durumdayız

Bende aynı durumdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

quote:

quote:

aynı durumdayız

Bende aynı durumdayım.

Alıntıları Göster
    YGS hiçbir zaman bitmez;ta ki sınava girene kadar.Sınavdan çıkınca anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: BilinmeyenArtist

YGS hiçbir zaman bitmez;ta ki sınava girene kadar.Sınavdan çıkınca anlayacaksınız.

Alıntıları Göster
    ne yapmayı düşünüyorsun?
    @daxtor55
  • quote:

ne yapmayı düşünüyorsun?
    @daxtor55
    Hayır değilim.
  • 15 gün sonra hazır olabilecem ama şimdi deil
  • quote:

ne yapmayı düşünüyorsun?
    @daxtor55

Eylülden bu yana aralıklı çalıştım.Yani öyle her gün çalışmadım.5 gün çalıştım 10 gün çalışmadım.Öyle yani.YGS konularım bitti ama pratik eksikliğim var.YGS ye kadar her gün bölüm denemesi çözmeyi düşünüyorum.Hergünde LYSye çalışacam inşallah.Yani bütün umudum lys.Okulda finallere girdim hepsi düşük.En yüksek not 25.:D Bu sene iyi bir yere girmem lazım.Mezuna kalma lüksüm yok.
  • Ben tamamen hazirim da diyemiyorum oturup derste calisamiyorm ..sanirim bu seviyede giricem artik sinava. ne yapsam faydasi olmucak gibi geliyor.oturuyorum 1 saat dusunuyorum turkce mi calisaym yok yok mat calisaym biraz daha yukselteym veya asil sinav lys mat 2 tureve gireyim. Dusunurken Istek kaciyo ve yarim saat calisip kalkiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sikinti BUYUK

Ben tamamen hazirim da diyemiyorum oturup derste calisamiyorm ..sanirim bu seviyede giricem artik sinava. ne yapsam faydasi olmucak gibi geliyor.oturuyorum 1 saat dusunuyorum turkce mi calisaym yok yok mat calisaym biraz daha yukselteym veya asil sinav lys mat 2 tureve gireyim. Dusunurken Istek kaciyo ve yarim saat calisip kalkiyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.