Şimdi Ara

asas flute

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arama yaptım taradım forumu bu görev nasıldı biri anlatabilrmi geçen birisi söyledi biliyorum ama bulamadım o konuyu

• lütfen cevapp
  • http://forum.donanimhaber.com/m_11779283/tm.htm

al bu konuda level 35 görevlerini incele.. görevlerin hepsi üst konuda var ok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arch Stanton -- 25 Haziran 2007; 15:37:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

http://forum.donanimhaber.com/m_11779283/tm.htm

al bu konuda level 35 görevlerini incele.. görevlerin hepsi üst konuda var ok?

ya hacıı sen hiç yaptınmı asas flute çok zor bi görev senn dediin yeri okumakla yapılamaz yapan bi ark anlatsın daha ii olur bende unuttum nası yapıldıını
  • evet üst konu var bende bilg de kayıtlı ama orda iyi anlatmıo yoksa orayı okuorm ben
  • ben hayatta uğraşmam o görevle ama kardeşim yapmıştı... zor bişeyi de yoktu yoktu asas flute ü janganda birilerine gösteriyodun ondan sonra yine janganda 2 kişi sana görevler veriyodu o görevleri tamamlayıp kazandığın içkilerle gambling houseun oradaki yarmayı sarhoş ediyodun(tek zor kısmı burası çünkü içkileri belli bir sırayla vermen lazım) ve görev tamamen bitiyordu... bence zaman kaybı bu görev yüzde birkaç exp ve 500 sp için değmez o kadar blue mob kesdiğine..

EDIT:Bamboo Liquor, Kaoling Liquor, Dome Liquor, Wine & Champaigne birisi içkileri bu sırayla vermelisiniz diyor.. işe yarıyor sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arch Stanton -- 25 Haziran 2007; 16:08:15 >
  • herkes genellikle takılıyor bu görevde biraz zor çünkü..
  • yok
    yazmıyo hiç biyerde
    flütü alıyon sonra neolduğunu bilmion
  • Çok karışık bir görev. Dowhang de bir sahilden flüt alıyordun sanırım. O görevi ben yapmadım o görevi anlayana kadar kasarsın daha iyi.
  • abi beb bu görev den hiç bir şey anlamadım ne sakat bir iş herlkesle konuştuk arkadaşla gene olmadı bende sildim görevi acaba ne veriyo
  • yaw şu işi tam bilen yazsın lütfenn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.