Şimdi Ara

Askerlik tecil durumu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın Aleyküm arkadaşlar forumda bir konu görünce benimde aklıma takılan bir şeyi sizle paylaşmak istedim 3 ay önce 18 yaşıma girdim Lise sonum ve bu yıl üni tercihi yapmayıp bir yıl tekrar hazırlanmayı düşünüyorum fakat gel gelelim şu askerlik olayı canımı sıkıyor ben zaten 1 yılımı kaybedicem belki daha güzel bir yer kazanıcam ama o 1 yıl gidicek eğer bu askerlik olayı çıkarsa kaç ayım daha boşa gidicek hayallerimden uzak... 1 yıl içinde asker çağrısı ne zaman gelir ve ne kadar bir süre tecil ettirebilirim bu 1 yıl sonra üniyi kazanıp okuduktan sonra gitme şansım olur mu bilgisi olan yazsın lütfen...-

• Lan daha yasin 18 ne askerligi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dangerwrestling D kullanıcısına yanıt
    97 lilerin hepsine askerlik kağıdı gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerwrestling

Lan daha yasin 18 ne askerligi

Askerlik yaşı 18.

Konu sahibi arkadaş. Lise diplomanla nüfus cüzdanını götürüp 10 dk sürecek işlemlerle 3 yıl tecil ettirebiliyorsun.

• Teşekkür ederim o kağıt daha gelmedi gelir gelmez yapacağım bunu çok sağol peki o 3 yıl içinde üniye girersem yine tecil ettirebiliyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingRagnarLothbrok

Teşekkür ederim o kağıt daha gelmedi gelir gelmez yapacağım bunu çok sağol peki o 3 yıl içinde üniye girersem yine tecil ettirebiliyor muyum ?

Zamanında tecil etmezsen aramalara takılırsın + ceza alırsın. Ceza çizelgesi internette var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.