Şimdi Ara

ASSASSİN 75 SKİLİ EN UYGUN NEREDE KULLANILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ,benim aklıma takıldı bu skill çoğu 75+assassin de bu skili kullanmıyor (video vs. lere bakılarak) bence peki bu skilin en çok ihtiyaç duyulduğu zaman nedir sizce 75+ assassin arkadaslar yardım edebilirmisiniz? Benim kanımca bi kişi ile cz de vs yapiorsun ve bir anda 30 kişi yanında bitiyor ve np kaybetmemek vs için bu skile basıp kaçıyoruz
    skill: Beast Hiding 75 Inflicts 100% damage and turns the player invisible for 3 seconds. Invisibility does not apply to monsters =>%100 hasar verdikten sonra 3 sn görünmez olmanızı sağlar galiba,
    yorumlarınız için teşekkürler

• ben sana en iyi yer olarak cz derim kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionum -- 24 Nisan 2007; 20:49:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: scorpionum

ben sana en iyi yer olarak cz derim kardeş

• quote:

Orjinalden alıntı: reallygood

Arkadaşlar ,benim aklıma takıldı bu skill çoğu 75+assassin de bu skili kullanmıyor (video vs. lere bakılarak) bence peki bu skilin en çok ihtiyaç duyulduğu zaman nedir sizce 75+ assassin arkadaslar yardım edebilirmisiniz? Benim kanımca bi kişi ile cz de vs yapiorsun ve bir anda 30 kişi yanında bitiyor ve np kaybetmemek vs için bu skile basıp kaçıyoruz
    skill: Beast Hiding 75 Inflicts 100% damage and turns the player invisible for 3 seconds. Invisibility does not apply to monsters =>%100 hasar verdikten sonra 3 sn görünmez olmanızı sağlar galiba,
    yorumlarınız için teşekkürler

Bence sen o skilli goremiyeceksin

• 75 skilli:%400 damage verir ve düşmanı 5 saniye kör eder.

Bende merak ettim.

Kim?Neden?Niye? kullanmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

75 skilli:%400 damage verir ve düşmanı 5 saniye kör eder.

Bende merak ettim.

Kim?Neden?Niye? kullanmıyor

o senin dedein 72 skilli olmasın
  • 72 olmasın
  • 72 skili o
  • 72 die biliyorum...
  • dediğim 75 skili adama vurursun ve belli bir süreliğine görünmez olursun ,72 skili ise adama vurduğun zaman adam 3 sn kör olur sadece 75+assassinlerin tecrübesine basvurmak istedim bu skill neden kullanılmıyor hiç merak ettim !!!!!
  • bu skille SPİİKETOWN COMBO denemek benim en buyuk hayalim. spike towna girer gibi girecez bu skilli vurup tekrar gorunmez olacaz ve spike vurup town cekecez. inş boyle bi olay mumkundur hayallerimin yıkılmasini istemem
  • bence en iyi kullanım yeri ztn cz(başka nerde kullanacaksan)bence en iyisi sizden güçlü birine kayarak bunu vurarak aniden heyecana sebeb verip fakat z ye bastığında sizi göremicek sonra daha kendine gelememişken dönüp spikele dalardım ben olsam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.