Şimdi Ara

Assassin's Creed Brotherhood Güncelleme Sonrası Türkçe Yama Uyumsuzluğu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
5.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkürler animus projesi Facebook yama sorunsuz çalıştı😀😀🎮😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konuyu canlandırıyorum ama yardımcı olabilirseniz sevinirim, oyunun belli bir kısmına geldikten sonra türkçe yama uygulamaya çalıştığım zaman "load failed. a required downloadable content is missing" diye bir hata alıyorum. dosyaları doğrula deyince de zaten tekrar ingilizce oluyor.

başka forumlarda arattım sadece ac 3'te bu hata ile karşılaşmışlar. türkçe yama dosyalarını kaldırınca oyun kaldığı yerden devam ediyor ama yamayla birlikte kaldığım yerden devam edemiyorum, en baştan başlamakta istemiyorum :/

Assassin's Creed Brotherhood Güncelleme Sonrası Türkçe Yama Uyumsuzluğu

• amonephis kullanıcısına yanıt
    Scofield kullanıcısına yanıt
    KaN. kullanıcısına yanıt
    NASIL YAPTIN HOCAM BANADA YARDIMCI OLURMUSUN. ÇILDIRICAM YA OYUNU STEAMDAN İNDİRİDM BİR TÜRLÜ BULAMADIM ÇARESİNİ. ANİMUS PROJESİNDEN İNDİRİNCE İŞARET GÖSTERGELERİ VS GÖRÜNTÜLERİ SİLİNİYOR.

YARDIM PLSSSS....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tommyforover -- 19 Ocak 2020; 21:39:45 >
  • tommyforover T kullanıcısına yanıt
    Onun bir çözümü maalesef yok. Yazın seriyi oynarken mecbur bende o şekilde oynamıştım. Controller ile oynadığım için tuş kombinasyonlarını biliyordum fakat koruma görevlerindeki süre olayları biraz sıkıntılı. Aynı şekilde para birimleri de. Ubisoft'un yıllar sonra oyunlarına saçma güncellemeler getirmesi yüzünden yamalar bozuldu hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tommyforover

NASIL YAPTIN HOCAM BANADA YARDIMCI OLURMUSUN. ÇILDIRICAM YA OYUNU STEAMDAN İNDİRİDM BİR TÜRLÜ BULAMADIM ÇARESİNİ. ANİMUS PROJESİNDEN İNDİRİNCE İŞARET GÖSTERGELERİ VS GÖRÜNTÜLERİ SİLİNİYOR.

YARDIM PLSSSS....
    Hocam bu lanet ubisoft bu güncellemeyi tam ben oynarken çıkarmıştı, bu yüzden mecbur oyun steamde olmasına rağmen korsan indirip bitirmiştim. En basit çözümü bu. Hatta size şöyle bir ipucu vereyim. Oyunu korsan indirin ama crack yapmayın oyuna. Ben böyle yapınca oyun steami bypass etti direkt uplay üzerinden çalıştı. Cloud save, başarılar vs hepsi de orijinalde olduğu gibi çalisiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 20 Ocak 2020; 9:55:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatayım dedim bende sorun son sürümde Türkçe yama Dosyaları varken load failed hatası alıyorum fakat orjinal data pc forge dosylarını değiştirinceye hata düzeliyor var mı bunun bir çözümü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.