Şimdi Ara

Assassins Creed YARDIM !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar assassins creed ilk ve ikinci dvd yi harddiske kopyaladım. auto run dan kurulumu yaptım. fakat masaüstünde simge çıkmadığı için crack yapamadım. ne yapmalıyım şimdi?
    şimdiden teşekkürler...

• oyunu yüklediğin klasörü ve orada değişmesi gereken dosyayı bul. Masaüstündeki simge zaten onun kısa yoludur.
  • nasıl bulacağımıda söylerseniz sevinirim. daha önce hiç karşılaşmadım böyle bi sorunla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feath

nasıl bulacağımıda söylerseniz sevinirim. daha önce hiç karşılaşmadım böyle bi sorunla.

Bir şeyi yüklerken direk "next" demeden önce bir an bakmanızı tavsiye ederim:) Eğer yüklenecek yeri siz kendiniz belirlemediyseniz ki öyle gözüküyor. Otomatik olarak, C:\Program Files klasörüne yüklenmiştir.

Burada muhtemelen Ubisoft diye bir klasör daha vardır onun içindedir. Yoksa, program files içinde Assassins Creed dosyasına bakın.
  • onlara dikkat ediyorum tabi:) read me kısmında direk harddiske kaydedin deniyo. bende öyle yaptım. nereye kopyalayacağımı bulamadım.
  • harddiske kopyalama felan varsa eğer aldığın cd korsan kopya veya çalıntı olabilir... benim sistemim yeterli fakat oyun açıldığında bi siyah bi beyaz hep böyle sesler süper geliyo, ondan sonra ekran kartına driver gerekli dediler 91.31 yükledim
    gene aynı sorun cd'm kopya da değil... Zaten garip olanda bu...
    Bilen birisi varsa yardım edebilir mi?
    Şimdiden teşekkürler...
    Ama Assassin's Creed'in ilk bölümünden bahsediyorum.
  • egitim bölümündeki bugulu ekrandan bahsetmiyorsun degilmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.