Şimdi Ara

ASTRA H AYNA KAPAĞIM ÇALINDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kapakları çıkmacıda buluyorsanız kesin onlar yürütüyordur
  • geçmiş olsun..
  • Astra H kasa ayna kapağı fetişistleri var heralde
  • Koleksiyon yapıyorlarmış...

Geçmiş olsun bu arada...
  • Geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun arkadaşlar. Çaldığında nerden alabilceimizi de not olarak düşseydi bari
  • Bu konudan bir sürü vardı;

Astra h ayna kapağı koleksiyonu yapıyorlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_51324317/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_54599077/tm.htm
  • daha önceki konulardan birisi sanıyordum bende uplanan ; geçmiş olsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat321

Bizim binanın kapalı garajında aynı kasa astranın kapısı çalınmıştı.

sipariş usulü çalıyorlar demek ki artık.
  • Geçmiş olsun. İşçiliği iyiymiş yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir35

Arkadaşlar bugun evden çıktım arabaya binerken farkettim benim sol ayna kapağını araklamışlar temizce.
    Şimdi ne yapabilirim sadece ayna kapağı bulmak biraz zor denilior. Tecrübeli arkadaşlar varsa ne gibi bir yol izleyebilirim.

ASTRA H AYNA KAPAĞIM ÇALINDI

hocam ayna kapağını bulmakta zorlanacağınızı sanmıyorum. Bir arkadaşımın chevrolet cruze aracı var benzer bir durum onun başına gelmişti. Çıkmacılardan aynı gün temin edip, güzelce boyatıp yerine takmıştık. Cruze için bir günde bulduysak H kasa ASTRA nın ki çok daha çabuk bulunur 2004 den beri piyasada araba.

• sattığım arabanın ayna kapağını geçen evde gördüm 2006 astra h dı isterseniz gönderebilirim. gerçi lazcivert ama şekil olur
  • geçmiş olsun emir. Kapak çalmanın tek mantığı çıkmacı olmak bence. Zaten temiz iş yapabiliyorsa bu işi bilen biri olmalı. Aynı olay yine bursa da başka bir aracın başına gelmişti akşam rasgeldik.
  • bizim komşunun bahçedeki aracının komple tekerlerini sökmüşlerdi.Sabah bahçeye indiğimizde araba 4 kaldırım taşı üzerinde askıda duruyordu .Birde yakın bir arkadaşımn megane 2sinin tavandaki çıtaları çalmışlar. 2. yada 3. çalınışıymış hobi edinmiş millet. geçmiş olsun hocam bu arada.
  • Gecmis olsun. benim Astra H`in aynasini carpmistim kapak catlamisti, ben de pahali bir seydir diye oyle kullaniyordum. Sonra serviste adam dedi bunu degistirelim 3-4 yil once 10 lira mi neydi, sasirmistim. Ilk servise sormakla baslayin bence.
  • Geçmiş olsun.Bizim evin önünde de geçen gün sol ayna kapağı olmayan astra görmüştüm.Daha önce de birkaç defa denk geldim.İlginçtir hepsi de astra idi.
    Diğer araçlara oranla çok daha kolay herhalde astranın ayna kapaklarını sökmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir35

Geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun arkadaşlar. Çaldığında nerden alabilceimizi de not olarak düşseydi bari

Neskardan bir fiyat alın belki ucuz bir şeydir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için sağolun arkadaşlar.
    Olayı bugun hallettim kapak 15 lira boyama 50 lira boyama için 1 gün bekledim 65 liraya hallettim.
    Bir daha yürütmezler inş 15 liralık kapak için neler yapıolar yazık
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.