Şimdi Ara

ASTRA H SEDAN CRUISE CONTROL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
8.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • üstünden çok zaman geçmiş ama özellikle konyadan cc yaptırmak isteyen arkadaşlar için bilgi vereyim. dün yaptırdım konya yıldız özel opel servisinde işçilik dahil 180 tl den cc yaptırdım. aracım 2008 model 1.3 cdti njoy astra h sedan kasa modeli. daha önceden seat cordobalarda kullandığımın aynısı, gerçekten bi kere kullanınca vazgeçilemeyen bir icat. yalnız cordobadaki tuşlar daha pratikti(2 tuş vardı artırma ve azaltma ama dokunması ve yumuşaklığı daha rahattı) opeldekinin de kullanımı aynı ama 3 tuş var, arkada kalan reset(iptal) önde üstteki hız artırma ve sabitleme başlangıcı ön alttaki ise yavaşlatma. resetledikten sonra son sabitlediğiniz hıza çıkmak için 1 kereliğine yavaşlatma tuşuna basmanız ve uygun viteste olmanız yeterli. 30 km ve üzeri tüm hızlarda sabitleyici çalışıyor, fren veya debriyaja dokununca devre dışı kalıyor. yakıt ekonomisine çok faydası var, konforu tartışılmaz. bir de sanıyorum her dokunuşta 2 km hızlanma veya yavaşlama yapıyor. herkese tavsiye ediyorum. ayrıca kullanan arkadaşlara maksimum tork devirlerinde hız sabitlemelerini öneririm. (1750-2500 devir aralığı) özellikle yokuşlu yollarda 2500 devirde çok ekonomi sağlıyor, düzdeyseniz 1750-1900 çok ekonomik oluyor. saygılar. racechip kullanmanızı da tavsiye ediyorum. araç 90 hp 200 nm den 113 hp 240 nm gibi değerlere ulaşıyor ve bunu kesinlikle hissettiriyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.