Şimdi Ara

##ASUS Eee PC Series Resimli Kullanıcı İncelemesi## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fan sesi acayip geliyor videoda.. Touchscreenle birşeyler karalarken de o ses varsa fanda işimiz zor demektir.
    Bu arada LFS'de takılma yapıyor. CS hariç diğer oyunlar ekranın native çözünürlüğünü destekliyor sanırım. Bir de WC3'ün başında ekranı kaydırmıştın aşağı, sonra düzeldi. Nasıl hallediyorsun onu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baha21tr

arkadaslar selamlar
    bende bir ee pc 700 aldim ancak internet baglantisinda sorun yasiyorum
    wirles baglanti icin tikladigimda sifre istiyor sifremi girdigimde surekli pendig yazisi cikiyor vede baglanti kuramiyor
    ancak wirles baglantisinin free oldugu starbucks gibi mekanlarda sorun cikmadan baglanti kurabiliyorum ancak sifreli bolgelerde sifreyi girdigim halde baglanti kuramiyorum
    bu sorunu nasil giderebilirim
    tesekkurler

Kullanma kılavuzuna bak çünkü bağlantı biraz değişik kuruluyor. Şifreni yazkdıktan sonra soldaki kutuda 1'i seçmediysen onu seç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

can, aralara yorum yazma yorumlarını sonraya sakla. Bunun dışında kız kardeşinin bilgisayarı olmasını belirtmene gerek yok bir de linux ü ilk defa gördüm demişsin o kötü olmuş çünkü linux u bir kere gören kişi aa güzelmiş demesi bana saçma geldi bunun dışında fena değil.

Aralara yorum yazmak sıkıcı bir paragraftan çok akıcı bir yazı olmasını sağladı bence. can-selcik'in de sabah dediği gibi arada espiriler çok güzel olmuş. Linux'e ben güzel demedim, kolay kullanımlı ve bu bilgisayar için ideal dedim istersen bir daha oku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceka13 -- 26 Mayıs 2008; 21:03:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: baha21tr

arkadaslar selamlar
    bende bir ee pc 700 aldim ancak internet baglantisinda sorun yasiyorum
    wirles baglanti icin tikladigimda sifre istiyor sifremi girdigimde surekli pendig yazisi cikiyor vede baglanti kuramiyor
    ancak wirles baglantisinin free oldugu starbucks gibi mekanlarda sorun cikmadan baglanti kurabiliyorum ancak sifreli bolgelerde sifreyi girdigim halde baglanti kuramiyorum
    bu sorunu nasil giderebilirim
    tesekkurler

ben de başka makine de aynı sorun olmuştu...sanırım bendeki sorun modemden.(markası pikatel airmax) ...sorunu şöyle çözdüm..laptopı modeme kablo ile bağladım ...ardından modem ayarlarına girdim...kablosuz bağlantılar sekmesinden şifreyi yeniden yazdım ve kaydettim....kaydetmek için benim modemde bişeyi (adını hatırlayamıyorum ama erişim noktası olabilir)...yeniden başlatın yazıyor.(bunu da sayfada "erişim noktasını yeniden başlat" yazan bir ikondan yaptım) ) ..sonra kablosuz olarak bağlanabildim..sanırım modem şifreyi siliyor aç-kapa yapınca (bendeki için diyorum) belki sendeki de böyle bir sorundur.

• inceleme çok güzel olmus. Tesekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hazar

Fan sesi acayip geliyor videoda.. Touchscreenle birşeyler karalarken de o ses varsa fanda işimiz zor demektir.
    Bu arada LFS'de takılma yapıyor. CS hariç diğer oyunlar ekranın native çözünürlüğünü destekliyor sanırım. Bir de WC3'ün başında ekranı kaydırmıştın aşağı, sonra düzeldi. Nasıl hallediyorsun onu?

Fan devrini bir program vasitasiyla kendim ayarlıyorum video cekerken devir %100'deydi.

Regedit ile oyun cozunurluk ayarlariyla oynuyorum.
  • CD rom olmadan 4gb lık hafızaya oyunları nasıl yukluyorsunuz ?
  • kısa ve öz;

16GB SDHC kart ve iso
  • Oyun çalıştırırmı bu alet. Valla yakarım bozarım diye hiç birşey yüklemedim daha :D
  • bir 150 ytl de ona kaçacak yani

quote:

Orjinalden alıntı: DeLLyCeM

kısa ve öz;

16GB SDHC kart ve iso

• İnceleme için teşekkürler.
    Cihazın rami, ana kartına entegre durumda mıdır ve eğer değilse tek slota takılan 2gb'lık ramleri desteklemekte midir?
  • 2 gb ram eklendiğini biliyorum ama nasıl yapılacağını bilen varmı?? yardım edebilecek varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hobbs

İnceleme için teşekkürler.
    Cihazın rami, ana kartına entegre durumda mıdır ve eğer değilse tek slota takılan 2gb'lık ramleri desteklemekte midir?

Hiçbir fikrim yok ne yazıkki kusura bakma. Kullan başkaları varsa onlara sor.
  • evet ram degistirilebiliyor.daha dogrusu benimki degisiyor.yarin hemen 2gblik ram alacagim,dellycem hoca saolsun modelinide soyledi ramin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLLyCeM

Kendi makinama eklemiş olduğum Dokunmatik ekran, usb hub, bluetooth.
    Forumda nasıl yaptığımın resimleri adım adım mevcut.

fark yaratan bir çalışma
  • Bu arka plandaki ses fan değil demi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceka13

Bu arka plandaki ses fan değil demi?

Değildir herhalde, eğer fansa yanına yaklaşılmaz bunun bea
  • fan normalde o kadar çalışmayabilir. cem kardeşim fana manuel olarak mudahale ettiği için maximum devirde çalıştırmıştır o sırada.
  • 7 inc model alanlar için eger ekran görüntüsünü 1024*768 yapmak isterseniz youtube girin ve "Eee pc over 1024x768 full display" terimle arama yaparsanız size çıkacak olan videlardan ilkini izleyin.

neden 9 inç almıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.