Şimdi Ara

##ASUS Eee PC Series Resimli Kullanıcı İncelemesi## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eee PC 701 XP modelini kullanan arkadaslar pil omru ne kadar, ne sekilde kullaniyorsunuz? Deneyimlerinizi paylasirmisiniz?
  • @painkiller004 notebookreview.com sitesindeki incelemede batarya ölçerin hassas sonuçlar vermediğini, fişten çıkardıktan sonra batarya uyarısı verdiğini yazmışlar.
    bir ekran görüntüsü göndermiştin everestte batarya kapasitesi çok az gözüküyordu eğer batarya normal sürede bitiyorsa öyle göstermesi normal sanırım.

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4405
  • arkdaslar bnde aldım ama kamerayı bır turlu acamıom video ön izlemesi başarısız oldu deyip duruo yardım edermısnız
  • quote:

Orjinalden alıntı: serodemir

arkdaslar bnde aldım ama kamerayı bır turlu acamıom video ön izlemesi başarısız oldu deyip duruo yardım edermısnız

Hortlatmışsın konuyu arkadaşım , kimse kalmamış ki burda . 6 ay önce toplanıp gitmişler.
  • bende hortlatacam ama k.bakmayın :)

benimde bi eee series pc 4g modelim var. dahili hdd 4gb ve yanında birde hafıza kartı vermişlerdi 4gb.hafıza kartının içinde bikaç küçük ne oldugunu bilmediğim bişeyler vardı(autorun gibi) ben onları sildim bilgisayarda bi sorun cıktı reset attım bir daha açılmadı.sanırım sistemi onun sayesinde çalıştırıyordu, bios'tan ugraştım hdd yi göstermeye çalıştım fakat "welcome" ekranından ileriye gitmiyor.ya bi ne oldugunu anlamadıgım hata veriyo yada uzun bi yazı cıkıp 30dan geriye sayıyor.reset atıyor o şekilde kalıyor vs. kısaca sanırım format atmam gerekiyo ama nasıl atacagım hakknda bi fkrim yok.eee series sitelerinde o sildiğim dosyaları bulup indirmek umuduyla baya dolaştım fakat bulamadım.yardım edebilrseniz cok iyi olur
  • Hortlamadık. Ben hala burdayım, sonuna kadar konumun takipçisiyim.

Önyükleme başarısız diyorsa format atmak gerek.

Peki arkadaşım sen niye autorun.exe'yi silersin bak ben kalkıp hal.dll'yi kaldırıp svchost.exe'yi siliyor muyum? Neyse format atmak istersen yapabileceğin şey ya bir harici CD-Rom alıp normal bir şekilde format atmak, yada o hafıza kartına kutunun içinden verilen format diskini atıp halletmeye çalış.
  • Benim klavye güm bazı tuşlar çalışmıyor artık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.