Şimdi Ara

ASUS EN600/TD Sİ 256 MB Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus EN6600/TD Si VGA-ASUS Extreme EN6600LE/TD Silencer, 256 MB, PCIEx16, GF6600LE, TV/DVI Out, 128 Bit, (Boxed) ------ 109 dolar

arkadaşlar bu ekran kartı iş yaparmı nasıldır.önerirseniz bunu almayı düşünüyorum.

------------
    bi de öğrenmek istediğim anakart PCIEx16 ise ekran kartıda PCIEx16 olmak zorundamı .agp 8x olsa bi problem çıkarır mı

bu konudaki fikirlerinizi söylerseniz gerçekten minnettar olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenecroshine -- 2 Ocak 2006 1:30:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: xenecroshine

Asus EN6600/TD Si VGA-ASUS Extreme EN6600LE/TD Silencer, 256 MB, PCIEx16, GF6600LE, TV/DVI Out, 128 Bit, (Boxed) ------ 109 dolar

arkadaşlar bu ekran kartı iş yaparmı nasıldır.önerirseniz bunu almayı düşünüyorum.

------------
    bi de öğrenmek istediğim anakart PCIEx16 ise ekran kartıda PCIEx16 olmak zorundamı .agp 8x olsa bi problem çıkarır mı

mrb dostum o söyledigin model hakkinda bisey diyemicem ama su belirteyim eger ana kartin pcie ise kartinda pcie olmasi gerekir cünki agp ile pcie in girisleri ayri yani takamazsin görüsürüz byeeee

• quote:

Orjinalden alıntı: xenecroshine

Asus EN6600/TD Si VGA-ASUS Extreme EN6600LE/TD Silencer, 256 MB, PCIEx16, GF6600LE, TV/DVI Out, 128 Bit, (Boxed) ------ 109 dolar

------------

mrb dostum o söyledigin model hakkinda bisey diyemicem ama sunu belirteyim eger ana kartin pcie ise kartinda pcie olmasi gerekir cünki agp ile pcie in girisleri ayri yani takamazsin görüsürüz byeeee

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.