Şimdi Ara

ASUS f3sv ekran kartını yükleyince...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim pc bir anda kapandı sonra açmaya çalıştığımda windows başlatılıyor yazıyor , bekliyor sonra kendini resetliyor.
    ben format attım herseyi yukledım sorun yok ta kii ekran kartı drıverı yukluyorum yenıden baslat dedıgımde yıne aynı sorun wındows basltılıyor derken devamlı kendını kapatmaya acmaya baslıyor.
    yenıden fımat attım ekran kartı drıverı yuklemeden kullanıom sorun yok ( su an kı gıbı :) ) ama kendı sıtesınden ındırdıgım halde drıverı neden hata verıyor ..
    64 bıt de denedım kurdum ona uygun drıverı buldum ama sorun yıne aynı.
    format atmadan c yı sılıyorum temızlıyorum bıcımlendıryorum oyle kuryorum ama ekran kartı drıver yuklemeye gelınce makına bırseyler oluyor durmadan kapatıyor acıyor yenıden baslatıyor kendını ...
    Sızceee neden olur arkadaslar ?
    bu arada ramları ayrı ayrı cıkartım taktım denedım aynı :)

• Sorun ekran kartınızda buyuk ihtimalle ama yazılımsal bir sorun ekran kartını cıkartın tekrar takın %80 sorununuz cuzelecek.Yok duzelmiyorsa kartta donanımsal bir problem olabilir.

SAYGILARLA
  • Kusura bakma kafa kalmamıs senin cihaz notebooktu ben normal pc gibi yazdım.F3 serisinde bildigim kadarı ile yanında driver cdside veriliyor oradaki surucu yuklemeyi dene asus notebooklar en karmasık driver sistemine sahip notebooklar sen yanında gelen cd den kur driverı olmazsa anakart sorunlu bendede suan bir F3E arkamda yatıyor anakart arızalı olarak.

SAYGILARLA
  • ekran kartın arızalı büyük ihtimal. driveri yükleip pc ye tanıtınca da bu sorun çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Ağustos 2011; 3:32:52 >
  • Kesın ekran kartımı arızalı sımdıı yandık o zman... baska bır sebep olma ıhtımalı yok mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.