Şimdi Ara

ASUS GL753VD SİZCE ALINIR MI? KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMU NEDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS GL753VD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-128GB SSD+1TB-17.3''-GTX1050-W10 özellikteki cihazı almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar önerir mi Türkiye de incelemesi yapılmamış kullananı D görmedim. Cihaz yenş sanırım. 6 bin liraya kadar düşürdüm fiyatı sizce almalı mıyum? Siz değerli arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olur musunuz? Vatan da
    www.vatanbilgisayar.com
    ASUS GL753VD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-128GB SSD+1TB-17.3''-GTX1050-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gl753vd-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-128gb-ssd-1tb-17-3-gtx1050-w10.html
    budur fiyatı ve ayrıntısı ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben şahsen o bilgisayara 6000 tl vermezdim. daha iyisini bulabilirsiniz 6000 tl ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaank0102

Hocam ben şahsen o bilgisayara 6000 tl vermezdim. daha iyisini bulabilirsiniz 6000 tl ye

Mesela dostum önerin var mıdır?

• Bu modele 8 gb ram ve 256 gb ssd eklediğiniz de 4700 tl oluyor hocam sadece 15.6 inç ama 17 olanları da
  • Eğer 17.3" ekran şart değilse aynı makinenin 15.6" olanı burada 5000 TL

Ben de 3D tasarım ve analiz amaçlı aldığım için 17.3" ekran üzerinde çok durmuştum. Daha önceki makinam da 17 inç ekrana sahipti, ama sonradan ekran boyutu için fazladan 1500 TL vermenin gereksiz olduğuna karar verip yukarıda paylaştığım modeli aldım. Gayet memnunum tavsiye ederim.

Çok detaylı çizim yapacağım zaman iş yerimdeki 22" monitörü bağlıyorum, ekranı yayla gibi oluyor.

• quote:

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V11-1.html#.WL-cW1WLTIU

Bu modele 8 gb ram ve 256 gb ssd eklediğiniz de 4700 tl oluyor hocam sadece 15.6 inç ama 17 olanları da

İşletim sistemi felan dahil ettiğinde hemen hemen aynı fiyata geliyor sanırım. Ama monster A güvenebilir miyim bilemedim. İnternetten ne kadar güvenilir alışveriş yapılır elektronik cihaz hakkında bilemedim biraz önyargım var gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: sadettinz

Eğer 17.3" ekran şart değilse aynı makinenin 15.6" olanı burada 5000 TL

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-gl553vd-dm032t-i7-7700hq-16gb-256gb-ssd-1tb-4gb-gtx1050-156-windows-10-pmu357002

Ben de 3D tasarım ve analiz amaçlı aldığım için 17.3" ekran üzerinde çok durmuştum. Daha önceki makinam da 17 inç ekrana sahipti, ama sonradan ekran boyutu için fazladan 1500 TL vermenin gereksiz olduğuna karar verip yukarıda paylaştığım modeli aldım. Gayet memnunum tavsiye ederim.

Çok detaylı çizim yapacağım zaman iş yerimdeki 22" monitörü bağlıyorum, ekranı yayla gibi oluyor.

İnternetten ne kadar güvenilir olur bilemiyorum kardeşim

• Monster ile ilgili öyle büyük sorun yaşayan hiç duymadım diğer sitelere bir şey diyemeyeceğim ama şahsen bende de internetten alışveriş çekincesi olduğu için bende bu bilgisayarı elemiştim. Ama gidip görebilme şansım olsaydı istanbula büyük ihtimalle alırdım. Onun dışında media marktlara bakmanızı tavsiye ederim bazen media markt sitesinde olmayıp şube de olan modeller olabiliyor ve vatana göre daha insaflı fiyatlara satılıyor. Daha dün vatanda 5700 e satılan bilgisayarı media marktta 4300 e buldum siz düşünün :)
  • quote:

Monster ile ilgili öyle büyük sorun yaşayan hiç duymadım diğer sitelere bir şey diyemeyeceğim ama şahsen bende de internetten alışveriş çekincesi olduğu için bende bu bilgisayarı elemiştim. Ama gidip görebilme şansım olsaydı istanbula büyük ihtimalle alırdım. Onun dışında media marktlara bakmanızı tavsiye ederim bazen media markt sitesinde olmayıp şube de olan modeller olabiliyor ve vatana göre daha insaflı fiyatlara satılıyor. Daha dün vatanda 5700 e satılan bilgisayarı media marktta 4300 e buldum siz düşünün :)

Bende o yüzden eledim şimdi gidiyorum media mark A haberdar ederim durumlardan monster cihaz iyi Allah için. Ama işte bende İstanbul da olsam gider alırdım.

• quote:

Monster ile ilgili öyle büyük sorun yaşayan hiç duymadım diğer sitelere bir şey diyemeyeceğim ama şahsen bende de internetten alışveriş çekincesi olduğu için bende bu bilgisayarı elemiştim. Ama gidip görebilme şansım olsaydı istanbula büyük ihtimalle alırdım. Onun dışında media marktlara bakmanızı tavsiye ederim bazen media markt sitesinde olmayıp şube de olan modeller olabiliyor ve vatana göre daha insaflı fiyatlara satılıyor. Daha dün vatanda 5700 e satılan bilgisayarı media marktta 4300 e buldum siz düşünün :)

Media mark A gittim adam gibi bir şey yoktu. Vatan dan daha pahalı geldi 6.nesil cihazlar. Ne yapacağımı bilemiyorum. Galiba cihaz alamayacağım. Araştır araştır kafayı yiyeceğim

• Hangi devirde yaşiyoruz niye hala güvenmekte sıkıntı çekiyorsunuz anlayamadım.
  • şans vallahi hocam bende media markt'a gittiğimde sitelerinde olmayan bir bilgisayarı gördüm. Hattan bugün gidip almayı düşünüyorum 6.nesil işlemcisi falan ama içinde 980m var bu yüzden tercih edeceğim.
  • Pweck5 kullanıcısına yanıt
    bunun hangi devirde yaşadığımızla alakası yok. 2017 değil 2050 de de olsam gene internetten büyük meblağlı alışverişlere şüphe ile yaklaşırım. Bunun kargolaması ayrı bir dert. Sitelerin ilgilenmesi ayrı bir dert. Evet 14 gün içinde iade hakkımız var ama iade etmek istediğimiz de de türlü türlü sorun çıkartıyorlar. Onlarla da uğraşmayı şahsen istemiyorum. Bu yüzden devirle alakası yok sadece uğraşmak istemediğim ve çok da işlerin üstlerine düşmediklerini düşündüğüm için gidip 200 tl fazlasını verip gerekirse görerek almaktan yanayım.
  • Asus görüntüde çok ince ısınır benden söylemesi şuan bi önerim yok ama bu yaz 6000 e msi gt72s 6qd 1089xtr aldım gayet memnunum i7 6700hq 32gb ddr4 ram 3gb gtx 970m 256 gb m2 ssd 17.3 inch diğer özelliklerine de bakabilirsin internetten

• quote:

bunun hangi devirde yaşadığımızla alakası yok. 2017 değil 2050 de de olsam gene internetten büyük meblağlı alışverişlere şüphe ile yaklaşırım. Bunun kargolaması ayrı bir dert. Sitelerin ilgilenmesi ayrı bir dert. Evet 14 gün içinde iade hakkımız var ama iade etmek istediğimiz de de türlü türlü sorun çıkartıyorlar. Onlarla da uğraşmayı şahsen istemiyorum. Bu yüzden devirle alakası yok sadece uğraşmak istemediğim ve çok da işlerin üstlerine düşmediklerini düşündüğüm için gidip 200 tl fazlasını verip gerekirse görerek almaktan yanayım.

Kesinlikle katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: d4rkinq111

Asus görüntüde çok ince ısınır benden söylemesi şuan bi önerim yok ama bu yaz 6000 e msi gt72s 6qd 1089xtr aldım gayet memnunum i7 6700hq 32gb ddr4 ram 3gb gtx 970m 256 gb m2 ssd 17.3 inch diğer özelliklerine de bakabilirsin internetten

Eyvallah teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.