Şimdi Ara

Asus k501lx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar asusun yeni serilerinden amazondan 2150 liraya geliyor tavsiye edermisiniz?

http://www.amazon.com/K501LX-EB71-15-6-Inch-GeForce-Graphics-Windows/dp/B00YR6BMS2

Features
    15.6-Inch FHD Matte Display. Webcam.
    Latest NVIDIA GeForce GTX 950M 2G GDDR3 Discrete Graphics (supports DirectX 11).
    Intel Core i7-5500U 2.4GHz (Turbo up to 3GHz) 5th Gen.
    256GB Solid State Drive. 8GB DDR3 RAM.
    Wireless 802.11 A/C. 10/100/100 Gigabit Ethernet Port.
    2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, SD Card Reader.
    Premium Brushed Metal Finish and Tactile Surfaces, Backlit Chiclet Keyboard.
    1 Year International Warranty with 1 Year Accidental Damage Protection.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: coo007

Merhaba arkadaslar asusun yeni serilerinden amazondan 2150 liraya geliyor tavsiye edermisiniz?

http://www.amazon.com/K501LX-EB71-15-6-Inch-GeForce-Graphics-Windows/dp/B00YR6BMS2

Features
    15.6-Inch FHD Matte Display. Webcam.
    Latest NVIDIA GeForce GTX 950M 2G GDDR3 Discrete Graphics (supports DirectX 11).
    Intel Core i7-5500U 2.4GHz (Turbo up to 3GHz) 5th Gen.
    256GB Solid State Drive. 8GB DDR3 RAM.
    Wireless 802.11 A/C. 10/100/100 Gigabit Ethernet Port.
    2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, SD Card Reader.
    Premium Brushed Metal Finish and Tactile Surfaces, Backlit Chiclet Keyboard.
    1 Year International Warranty with 1 Year Accidental Damage Protection.

Kardo ben de istiyorum ama sence ekran ve klavye aydınlatma vs nasıldır?
    İps olması ve backlight klavye olması önemli benim için

• Klavye aydinlatmali ips ekran degil bildigim kadariyla

• Amazon üzerinden alırsak acaba bu model ile Türkiye'de Asus'un bir yıllık uluslararası garantisinden yararlanabiliryor muyuz? Bu modeli henüz Türkiye'de satan bir yer görmedim de.
  • amazondan nasıl alıcaz, gümrük filan?
  • Garantiden yararlanabiliriz diye tahmin ediyorum. Hatta amerika ve canada da 1 sene dusme sivi temasi vesaire ye bile garanti kapsaminda. Amazonda turkuyeye getiremezsin kardesim yani vergisiz. Ben ordaki tanidiga aldiricam fiyati amerika ortalamasinnda altinda gayet makul. Bitek islemcisi soru isareti geriye kalan donanim baya saglam.

• Ben de bir arkadaş aracılığı ile getirtmeyi düşünüyorum. Tek çekincem ekranın TN olması, sağdan soldan bakış açısının ve kontrastın çok düşük olduğuna dair yorumlar var. Artısı ise boşta bir hdd yuvası olması; ssd'nin yanına normal bir hdd eklenebilir. Yarın Asus teknik servisi arayacağım ürünün garantisi Türkiye'de geçerli olacak mı diye.
  • bu pc yi amazondan alırsak vergisidir falan ne kadara patlar fikri olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.