Şimdi Ara

Asus K555LN Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada.com dan siparis verdigim (1900 TL) ve henuz bugun elime gecen basliktaki urun resmen rezalet. En ufak bir Program kurarken bile hicbir sekilde baska bir islem yapamiyorsunuz. Masaustunde yenile yaptiginiz zaman 1 dakika boyunca masaustu ogeleri kayboluyor ve yuklemeye calistiginiz program yanit vermiyor, oyle kaliyor. Windows 8.1 , i5 ,2.20 ghz. 8gb ram.2gb ekran. Bu gelismelerden sonra iade etme karari aldim ve sabah kurdugum bazi programlari kaldirmaya calisiyorum. Tam 1 saattir bluestacks programini kaldiramadi. Kafayi yiyecegim resmen, beni mi bulur boyle seyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam çok normal çünkü 5400 rpm hdd kullanıyosun
  • Virüs programını kaldırın, düzelecektir.
  • 5400 RPM kullanıyor da bu kadar da değil. Bu cihazlardan gayet memnun olanlar var cihazda yazılımsal bir sıkıntı olabilir. Ya da HDD sıkıntılı olabilir fakat sadece 5400 RPM diye bu kadar kasıyor denemez, arızalı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buğra26 B kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı iade etmeyi düşünüyorum, kaldırırsam sıkıntı olmasın? Dediğinizi de uygulayıp bir test edesim de gelmedi değil. Daha önce bu sorunu yaşadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrashinmad

Bilgisayarı iade etmeyi düşünüyorum, kaldırırsam sıkıntı olmasın? Dediğinizi de uygulayıp bir test edesim de gelmedi değil. Daha önce bu sorunu yaşadınız mı?

Ben kaldırınca düzeldi. Ayrıca konuyu inceleyin.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=102890905&mpage=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buğra26 -- 11 Mart 2015; 23:04:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.