Şimdi Ara

ASUS MAXİMUS 8 WİFİ ANTEN HIZ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler valla başına gelen varsa veyada çözümü bilen varsa ikrama geçer hani :D şimdi gelelim soruna türknet 35mbps vdsl2+ müşterisiyim ve sistemimde bulunan asus maximus viii formula anakartımda bulunan dahili wifi ile 22 mbps e zor çıkarken, yine aynı anakrtımdaki ethernet kabloluda 40 mbps hız alıyorum tüm testlerde,, resimler mevcut ve ilginç olan bu harici wifi anten 5 ghz kadar destekli 867mb download hızına sahip bir antendir bakınızhttps://www.asus.com/tr/Motherboards/ROG-MAXIMUS-VIII-FORMULA/ "
    MU-MIMO ile 2x2 802.11ac Kablosuz
    Maximus VIII Formula, 867Mbit/s* aktarım hızları için yeni nesil 2x2 çift bant 2.4/5GHz antenlere sahiptir - ayrıca en son Çoklu Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisiyle her bağlı kullanıcının** en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesi garantiler" diyor asus beylerASUS MAXİMUS 8 WİFİ ANTEN HIZ SORUNU ASUS MAXİMUS 8 WİFİ ANTEN HIZ SORUNU ASUS MAXİMUS 8 WİFİ ANTEN HIZ SORUNU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sorunu anakartta değil modemde arayın.

• modem ayarlarım normal diye tahmin deiyorum airties 5650v3 modem genede bakayım bakalım

• Turknet 35 mbps müşterisiyim diyosun sana verilen hiz 35mi 45 mi 100 mü bilemedim 35 diyosun 22 aliyosun ethernet 40 aliyosun cözemedim..ayrica modem ile anakart arasinda mesafe var ise düşüş olucaktir ge 22 aldigina şükret 10 zor aliyoruz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidikgubidik63

Turknet 35 mbps müşterisiyim diyosun sana verilen hiz 35mi 45 mi 100 mü bilemedim 35 diyosun 22 aliyosun ethernet 40 aliyosun cözemedim..ayrica modem ile anakart arasinda mesafe var ise düşüş olucaktir ge 22 aldigina şükret 10 zor aliyoruz:)

dostum sanıyorum iyi okumuyorsun sen beni sinir ettin
    1 türknet vdsl2 35mbps müşterisiyim evet
    2 kabloda 41mbps i gördüm resimde atarım ookla dan(bende buna şaşkın ve sevindim paket35 olunca)
    3 anakarttaki dahili süper hız 5ghz wi-fi de ise 22 mbps i zor görüyorum (asus maximus viii formula incele)
    4 modem anten arası 1.2mt bile değil
    ayrıca nasıl 10 mbps almayı başardın bende seni anlayamadım sen debence modem değiştir bende 7 yi zor görüğyordum bu modemi alınca 41 i devirdi maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nr6630 -- 14 Mart 2018; 11:52:16 >

• nr6630 kullanıcısına yanıt
    Yok gayet net anlamişim bak sen bile şoke girmişsin nasil aldiginindan bil şüpe etmişsin de ses cikarmiyosun ikinci durum ben adsl kullaniyom şükrediyoruz gözümüz yüksekler de değil demek istedim ikinci durum aldigim modem ac55u modeli 400 tl para verdim sende modemini değiştir modemle alakali olabilir ayrica ara müşteri hizmetlerini sistem güncellemesinden bulun belki bi nebze katkisi olur etkisi olut:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya yok aslında internetin yüksek olması gerçekten bence lüx değil ihtiyaç aslında download da özellikle sinir krizleri geçirmeni engelliyor bide işletim win 10 education muş baktım neyse pro dayüklesem win 10 mantığı değişmezde youtube da bir video gördüm çözümü buldum wi-fi adaptörünü sıfırlama gibi bişey yapıyor adam ondan sonra 32 mbpğs gördük şükür https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_903838637&feature=iv&src_vid=R2MYtGX3aHk&v=LrKLQ6Kjz-8

biride buhttps://www.youtube.com/watch?v=R2MYtGX3aHk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.