Şimdi Ara

ASUS mu CASPER mı ?--1800TL--Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dizüstü oyun performansı veren pc araştırıyorum ve yorumlarınızı çok merak ediyorum. Bir yanda doların yükselmesi ve özellik bakımından beş para etmez pc lerin bile 1500 TL civarına çıkması bir yandanda marka hayranlığım yüzünden 1 haftada belki yüzü aşkın pc kaydetmişimdir sık kullanılanlara :) şuanda fiyat ve performans bakımından en çok yakın olduğum pcler aşağıdakiler.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555lb-xo108d-notebook-pmu344550

i5-5200U 2,20 GHz, GeForce GT940M 2 GB 64Bit DDR3

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-casper-csd-4210-4l45a-s-notebook-fiyati,4048190.html

İntel Core İ5-4210M 2,60Ghz, Nvidia GT745M 2 GB GDDR5

Casperda donanım vs çok iyi, eski ama özellikle işlemci ve ekran kartı güçlü, asusta ise güncel donanımlar var isim zaten tartışılmaz ve alüminyum kasa sanırım..

Asıl sormak istediğim soru şimdi casper ve güçmü, asus ve kalitemi ?

Gta 5 ten örnek vericek olursak ikiside çalıştıracak kapasitede ama casperda özellikleri minimum getirmeye gerek yok. Yorumlarınızı bekliyorum.
    Başka önerilerede açığım şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvatore17 -- 24 Ocak 2016; 16:19:30 >

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus donanım olarak da kötü değil ki, ekran kartı daha iyi hatta. Sanırım sen de "U işlemci çöp." yazanlara inananlardansın. Ondan böyle düşündün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • U serisi oyuncu işlemcisi değil onu bi kafana yaz laptop alacak kardeşim.
    Kıyas soruna da kısaca cevap vereyim. Asus laptop çantası bile casper en iyi laptoptan iyidir.
    Asla kıyasa girmeyecek markalar bunlar. Casper mi nokia 3310 mu desen daha makul. Kardeşini dinle, casperdan kaç kaçabildiğin kadar uzağa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.