Şimdi Ara

ASUS mu Dell mi? Tavsiyeniz, görüşleriniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Esselamun aleykum öncelikle hayırlı akşamlar hayırlı ramazanlar dilerim herkese. Sadece görüş ve tavsiyelerinizi merak ettiğim için soruyorum arkadaşlar, hangisi daha iyi ve neden? Kendi görüşlerinizi bildirmekten sakınmayın. Yorum serbest güzel bi konu olsun inşallah.

Benim gönlüm ve fikrim Asustan yana, bana bu işlerin en kalitelisi gibi geliyo yıllardan beri. Bi sağlamlık hissi var adında ve bu modelinde diyeyim. Bana daha bi güven verdiği için Asus diyorum. Ve kararım bu yönde ki tasarımı da hoşuma gitti kullanan arkadaşlar varsa yorumları benim için değerli. Laptopda oyun oynamak gibi bişey yapıp delirmek istemiyroum ısınması vssi stresli pek benim için. Maks. Dota2 ve ya Shaiya PrivateServee oynarım ki o da bence gayet yeterli olur bu ikisi için de, kasmazlar yani. Neyse, buyrun linkler

Asus j.mp/1pBlGC8
    Dell j.mp/1jZZLfQ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Asus güzel markadır dediklerine katılıyorumda gönderdiğin asusun içinde ekran kartı yok intel paylaşımlı ekran kartıyla nası dota 2 oynanır orasını bilemiyorum.
  • Emreocak E kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarları dibe vurdurarak oynarım ben, yapmışlığım var intelin grafik yongasıyla da yaparım np :D yani öyle düşünüyorum :D

• ATI radeon HD 6470m li bi laptop vardı bende onunla Dota 2 lowda bile sıkıntı yapıyodu haberin olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreocak -- 29 Haziran 2014; 9:52:46 >
  • Emreocak E kullanıcısına yanıt
    Ya dota 2 çok önemli değil shaiya daha bi önemli yıllardır oynuyorum grafik umrumda bile değil :D onu açsın, başka bişey istemem

• Sen bilirsin canım kardeşim benimkiler öneri :))
  • Dota 2 ve net gibi şeyler macbook air e bakmanızı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook air mi??? Hocam şurda 950 tllik notebook koymuşum sen bana 2400 tl gibi bi fiyata bak diyosun)) kod yazmayı programlamayı öğrenmek için alıyorum ayrıca bence fp şu iki model elbette macbook un yeri ayrı, hedef o da çok çok ilerde)) emre kardeş tavsiyen için de çok sağolasın Allah Razı olsun))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.