Şimdi Ara

Asus N53SN 13V Laptop Aldım Çözünürklük Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeri burasımı bilmiyorum ama laptopumda sorun var.Bildiğiniz gibi asuslarda bi adet intel hd graphics ve bir adette nvidia 550 ekran kartı var.Bu bilgisayarı açıkcası oyun oynamak için aldım call of duty black opsta problem yaşamadım sonra dirt 3 kurdum bilgisayara ilk başta ekranın tam ortasında minik bir biçimde gözüktü sonra çözünürlüktendir diyerek ayarı 1920 1080 yaptım bu seferde oyunun sadece dörtte birini görebiliyorum sanki oyunun sol üst köşesine zoom yapmış gibi. Counter Strike ilede Denedim Sonuç aynı.Birde şu intelin grafik kartına sinir oluyorum yüksek performans moduna alınca sadece nvidia ile çalıssa olmaz mı ? Biraz Uzun Oldu Ama Okuyup cevap verirseniz çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaymen
    Yeri burasımı bilmiyorum ama laptopumda sorun var.Bildiğiniz gibi asuslarda bi adet intel hd graphics ve bir adette nvidia 550 ekran kartı var.Bu bilgisayarı açıkcası oyun oynamak için aldım call of duty black opsta problem yaşamadım sonra dirt 3 kurdum bilgisayara ilk başta ekranın tam ortasında minik bir biçimde gözüktü sonra çözünürlüktendir diyerek ayarı 1920 1080 yaptım bu seferde oyunun sadece dörtte birini görebiliyorum sanki oyunun sol üst köşesine zoom yapmış gibi. Counter Strike ilede Denedim Sonuç aynı.Birde şu intelin grafik kartına sinir oluyorum yüksek performans moduna alınca sadece nvidia ile çalıssa olmaz mı ? Biraz Uzun Oldu Ama Okuyup cevap verirseniz çok iyi olur

Oyun simgesine sağ tıklayıp grafik kartını kendiniz seçerek oynayın. Eğer sorun devam ederse buradan bilgilendirirsiniz

İyi günler

• Evet aynen oyle yapiyorum yine ayni ama okadar onemsemiyorum artik ilgilendiginiz icin tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.