Şimdi Ara

Asus N56VZ mi? Yoksa MSI GE60 mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • samsungda adaptor sıkıntısı var fps düşüsü yaşatıyor onu baştan ele bi
    msi dada ben kasasını sevmedım ama senın zevkın baskadır onu alabilirsin
    bende geçen hafta asustan yana tercih ettim çokda onemli degil sonucta bi süre sonra oyun oynamazsınız kasa kalitesi önemli olur :D
    dipnot: şu asalete bakarmısın :D harika
     Asus N56VZ mi? Yoksa  MSI GE60 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Baktım ve öğrendim

ekran mat ekran yansımasız

ekran kartı belleği ddr3

klavyeyi bilmiyorum eğer ışıklıysa asustan tek eksiği çözünürlüğü

benim için en mantıklısı asus gibi duruyor ya şu msı ne olurdu klavyeyi ışıklı yapsaydı mal mı bunlar yaaa

Niye bu kadar onemsiyorsun ışıklı klavyeyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

samsungda adaptor sıkıntısı var fps düşüsü yaşatıyor onu baştan ele bi
    msi dada ben kasasını sevmedım ama senın zevkın baskadır onu alabilirsin
    bende geçen hafta asustan yana tercih ettim çokda onemli degil sonucta bi süre sonra oyun oynamazsınız kasa kalitesi önemli olur :D
    dipnot: şu asalete bakarmısın :D harika
     Asus N56VZ mi? Yoksa  MSI GE60 mi ?

evet hocam zaten kendimi zor tutuyorum almamak için şu fiyat ne olurdu 2000 seviyesinde olsaydı yaaa sen kaça aldın hocam ? bir de bu ürünü neden tek vatan satıyor onu da anlamadım

ben sadecenotebook dan 2500tl ye aldım bide ssd aldım yanında 300tl de o tuttu klavye ışıklı asusun ekran mat 1920x1080 ddr3 okadarda fark yok aralarında var ama yanı bi süre sonra oyun oynamazsın zaten filme diziye bağlarsın :D ben cok seviyorum notebookumu cok kaliteli

• Ben aldigimda gecen hafta vatan bu pcyi indirime sokmuyordu oyuzden aldim bekleyemedim :d hocam boyle cok asiri bi gamer degilseniz ddr3 5 pek fark etmez bende tem dota e knight oynuyorum oyuzden pek tamadm bide kasasi hosuma gitti icime sindi aldim sizde zevkinize gore tercihinizi yapin keske indirim bekleseydim asd :d neyse 200tl zarar ettk ama icime sindi gerek yok fazla dusunmeye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Ben aldigimda gecen hafta vatan bu pcyi indirime sokmuyordu oyuzden aldim bekleyemedim :d hocam boyle cok asiri bi gamer degilseniz ddr3 5 pek fark etmez bende tem dota e knight oynuyorum oyuzden pek tamadm bide kasasi hosuma gitti icime sindi aldim sizde zevkinize gore tercihinizi yapin keske indirim bekleseydim asd :d neyse 200tl zarar ettk ama icime sindi gerek yok fazla dusunmeye

hocam sence fiyat daha düşer mi bu seviye de mi kalır bir de aşağıdaki cihaz da benim için yeterli i5 olması yeterli ekran kartı çok iyi ve ışıklı klavyesi de var tek sorun ürün stokta yok nedense piyasada çoğu sitede de yok acaba gelir mi

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-332594-y580-core-i5-3210m-250ghz-8gb-ddr3-500gb-156-dvdrw-2gb-gtx660m-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=61676

Hard disk isinmasi mevcut o kasada hard disk isinmasi risklidir olmaz yani asus indirimdeyken alin daha fazla dusmez fiyati

• Msiyi bilmem bu 2nci asusum gayet kaliteli asusun kalitesi ozelleikleride iyi ben asus diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.