Şimdi Ara

Asus P5 NT-WS mi Gigabayte X38 DQ6 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asusun P5 NT-WS Ngeforce Dual yada Gigabyte X38 DQ6 almak istiyorum...Yardım Hangisi Daha İyi

• SLI düşünmüyorsan tabiki x38 dq6 P5 NT-WS nin bildiğim kadarıyla 45nm işlemci desteği yok gereksiz yatırım bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.A.J -- 26 Ocak 2008; 0:01:58 >
  • gigabyte x38 dq6 tabikide(sli yapmayı düşünmüyorsan)
  • sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için.sli felan yapmıcam sadece gigabayte biraz sorunlu diye duydum bide fiyatı asustan biraz fazla.ben sadece biraz üst düzey olsun vede optik çıkışını kullanmak için tercih etmiştim.
  • Gigabyte X38 DQ6 çok daha iyi bir kart diğerinden.
  • x38 dq6
  • quote:

Orjinalden alıntı: cey_cey_41

sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için.sli felan yapmıcam sadece gigabayte biraz sorunlu diye duydum bide fiyatı asustan biraz fazla.ben sadece biraz üst düzey olsun vede optik çıkışını kullanmak için tercih etmiştim.

Gigabyte düşünmüyorsan X38 DQ6'non Asus'daki alternatifi Maximus Formula'yada bakabilirsin
  • Gigabyte X38-DQ6 405,13 YTL KDV dahil exada ne kadar pahalı bi anakart bu kadar pahalı olmasını gerektiren durum ne ?? arkadaşlar ?
  • ben şu logitec z-5500 kullanıyorum,cihazı optik ses girişinde kullanmak için çok ses kartı baktı ama fiyatlar uçuk.optik ses çıkışlı bi anakart almak bana daha mantıklı geldi oyüzden fazla bi destekte bulunmaması anakartın benim için önemli değil.zaten core 2 duo e6550 alacam ikiside oişlemciyi destekliyomuş.bana sadece optik ses çıkışı önemli.bu konuda yardımcı olursanız daha makbule geçer arkadaşlar.
  • şimdi bu optik ses cıkışlı oldugundan ekstra bi ses kartına vs ye gerek kalmıyıo mu ??? iiyi acele etmeyip bu ürünlerin cogalmasını bekleyelim cok zengin değiliz ne de olsa : )
  • yoo hayır cihazı direk optik ses girişinden bağlıyosun.ayriyetten ses kartı felan istemiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musicalite

Gigabyte X38-DQ6 405,13 YTL KDV dahil exada ne kadar pahalı bi anakart bu kadar pahalı olmasını gerektiren durum ne ?? arkadaşlar ?

Bimekste 500YTL in üzerinde,esas Bimekste pahalı

edit : şu an 486ytl görünmekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 28 Ocak 2008; 1:10:47 >
  • DQ6
  • asus maximus formulada karar kıldım onu alıyorum.inşallah iyidir.herkese çok teşekkürler fikirleri için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.