Şimdi Ara

ASUS P525 (hepsi burada en son firmware artısı ve eksisi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.591
Cevap
1
Favori
107.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasım 15 yaklaşıo sts ve telecity den haber yok gümrükte çekicez vs vs
  • gümrükten çekilmiş yaklaşık fiyatı 1.300 - 1.500 ytl arası olacakmış 1 hafta içinde satışa sunulacakmış mış
  • dün sakaryayı aradaım hala bi kaç hafta diyo adam.
  • Bu adamların mantığını anlamak mümkün değil bişeyi de doğru dürüst izah etmiyoolar. Ya artık bu tür cihazları mutlu, paralı bi avuç azınlık talep etmiyor artık. Pek çok kişi yakından takip ediyor ve sahip olmak istiyor en azından alamayanlar da yoğun bir şekilde ilgili. Bu kadar soruya rağmen haala bu kadar ağırdan almaları ve satışa sunamamaları gerçekten sinir bozucu
    Bu tür ihmaller tüketiciyi soğutur fikrindeyim..
  • yılan hıkayesıne dondu bu iş ya
  • hakkaten saçmaladılar artık bu şirketler bu ne yaaekim ortasıydı sonu oldu kasım başı oldu şimdide kasım ortasıydı asım sonu oldu

bu arada pocketmania kardes şu fotoları görsek artıkın

Düzeltme: harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjiNN -- 17 Kasım 2006; 1:13:09 >
  • arkadaşlar ithalatçı firma yaklaşık 150 adet gümrükten çekmiş fiyatlandırma ve prosedürleri devam etmekte olup en geç 5 iş günü içinde satışa sunulacağı söylendi

bilgilerinize
  • daha biri tr ye gelmeden diğer modeli cıkmış (p 535)yazık bizlere yaw
    http://www.gsmarena.com/asus_p535-1780.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedimcan -- 17 Kasım 2006; 20:42:30 >
  • beyler bende konuştum bugün.

makineler geldi dedi adam
    en geç gelecek haftanın sonunda piyasada olur dedi.

galiba gerçekten az kaldı
  • açıkcası hiç hevesim kalmadı desem yeridir bu kadar kepazelikten sonra
  • dur bakalım hocam artık bu hafta bişeyler çıkar heralde
  • Arkadaslar bende uzun süredir burdan takip ediyorum asus p525 i hep ne zaman çıkacak diye konuşuyoruz nerede satılacağını bilen var mı çıktığı gün nereden takip edelim nereden alalım cihazı vatanda ve gold da diyor asus ama vatan a sordum asus satmıyoruz dedi belki de daha haberi yoktu elemanın neyse bilgi veren herkese teşekkur ederim.
  • kardeş sen takip et burayı bu hafta sürekli
    herkes gurur meselesi yaptı bunu çıktığı gün alıcak bi sürü arkadaş war.
    illaki alan akşamına yazar zaten sende öğrenirsin.
    birinci gün olmazda ikinci gün olur seninkide artık
  • istanbuldaki toptancımla görüstüm pazartesi kesin bilgivericel hadi bakalım hayirlisi
  • makine yine gitti yine arkadaslar:( dün turkce bir klavye programı yukledim yuklemez olaydım makine gitti aclıyor ama beyaz bir ekran cıkıyor baska bisey yok...hardresette yaramadı busefer.kaldık ortada anlasılan
  • hocam sende şansını çok zorluyorsun be nazlı makina o kadar yüklenme hemen alıştıra alıştıra
  • quote:

Orjinalden alıntı: pocketmania

makine yine gitti yine arkadaslar:( dün turkce bir klavye programı yukledim yuklemez olaydım makine gitti aclıyor ama beyaz bir ekran cıkıyor baska bisey yok...hardresette yaramadı busefer.kaldık ortada anlasılan

pilini bi cıkart 2 gun beklesın sonra tak bakalım belkı düzelir
  • sakaryatelekom ve telecity nin adreslerine gir orada sanal mağzalarının adresi var ilk bu mağazalarda satılacak bilgilerinize

quote:

Orjinalden alıntı: desadexx

Arkadaslar bende uzun süredir burdan takip ediyorum asus p525 i hep ne zaman çıkacak diye konuşuyoruz nerede satılacağını bilen var mı çıktığı gün nereden takip edelim nereden alalım cihazı vatanda ve gold da diyor asus ama vatan a sordum asus satmıyoruz dedi belki de daha haberi yoktu elemanın neyse bilgi veren herkese teşekkur ederim.
  • My Serial No. starts with 68A.

For my PDA P525, I am facing the following problems

1. Lot of times an incoming call gets disconnected when I try to pick it up.
    2. After the call is completed, a lot of times the phone starts making a clicking sound continuously.
    3. The volume of the ringing is very low.
    4. After every few days, the phone hangs up & does not receive any calls.
    5. When using Bluetooth headset, sometimes the phone cannot be received from the headset & it has to be turned off to receive the call on the phone.

makina daha gelmeden bazı ipuçları seri nosu 68 ile başlayan cihazlarda yukarıdaki problemlerle karşılaşabilirisiniz (kesin olur demiyorum)
  • Arkadaşlar merhaba,

Benim de bu konuda edecek bir iki kelime lafım "birikti" artık.

Asus Türkiye dist.lerinden biriyle olan çok yakın iş ilişkilerimiz sebebi ile Ağustos'ta (ya da Eylül başı) Asus lansmanına gittik.
    Yani bundan 3 ay önce cihazı baya bir kurcalama şansım oldu.
    Ve orada, hepinizin bildiği üzere, Eylül'de çıkacağı söylendi, asus.com.tr'da aynen böyle yazdı.

Arkadaşlar, yaklaşık 1400 + KDV gibi çıkacağını bildiğim için aylardır bozuk telefonumu upgrade etmeden param cebimde bekledim. Hele şu son Kasım ayı gerçekten ızdırap dolu oldu. İnsan kendi 1.400 YTL ile bu kadar rezil olabilir mi yaaa???

Firmadaki dostlarla her gün bu konuyu konuşuyoruz. Son gelinen noktada, mallar depoda (bu arada ilk parti sadece STS tarafında sürülecek, Telecity çekmemiş) hem de 10 gündür depoda. Peki biz bu milyarları biriktirmiş kitle neden alamıyoruz biliyor musunuz?

Çünkü ASUS'TAN Ali Bey ve Ekibi- 0216 521 4601 - yaklaşık on gündür cihaza fiyat biçemiyorlar!!!!!!!! Bu konuda gayet ciddiyim.

Kendi piyasasını bu denli oluşturmuş, marka güveninirliği olan, 1400 YTL vermek için sırada bekleyen onlarca kişi varken en azından 10 milyarlarca ciroyu nasıl böyle SORUMSUZ yönetebiliyorlar ŞOK İÇİNDEYİM.

Ben kendi işimde yapmam gereken bir bütçeyi on gün içinde teslim etmesem, arkada bu denli talep gören bir ürün için, inanın kapının önüne koyarlardı beni!

Kendilerince istedikleri kadar açıklama yapsınlar, web sitelerinde Eylül dedikleri, üzerinden 3 ay geçen ve 10 gündür depoda fiyat belirleyemedikleri için yatan malı beklemekten artık sıktım sıyrıldı. Bir insan parası ile ancak bu kadar rezil olabilir? Başka hiçbir ülkede, cebine 1.500 YTL koyup üç ay mal beklemezsin, official lansmanı yapıldıktan sonra.

Bu rezillikten sonra akşamına gidip Nokia N82 almaya kadar verdim. İstemeye istemeye... 3 ay bekledin, 1 hafta daha bekleyiver diyecek arkadaşlara ise, her şeyin bir limiti var, ben limitimi doldurdum demek istiyorum. Birilerinin bir tepki vermesi lazım. Ki benim tepkimin gereken kişilere ulaşacağını adım gibi biliyorum.

Alacak arkadaşlara keyifli kullanımlar diliyorum.

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.