Şimdi Ara

ASUS ROG SWIFT PG279Q 27' 165 HZ IPS Panel G-Sync Monitörü duyurdu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
6
Favori
35.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LinusTech incelesi de geldi beyler beklenildiği gibi kasım sonu çıkıcak gibi en kötü yeni yıl az daha sabr :D
  • pg348q geliş tarihi hakkında fikri olan var mı ??
  • Kaç yılın ardından PG278Q olması gereken fiyatı (2600'leri) gördü, oda yeni ürün çıkışı dolayısıyla. Şaka gibi ülkeyiz vallahi.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    webdenal'ın fiyatını mı söylüyorsunuz ? Ayrıca bu PG279Q fiyatı ne olur aşağı yukarı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

webdenal'ın fiyatını mı söylüyorsunuz ? Ayrıca bu PG279Q fiyatı ne olur aşağı yukarı ?

3550TL Kesin bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

quote:

3550TL Kesin bilgi

Peki tam tarih varmı nezaman gelecek bu monitor? amazona bakıyorum onlardada stokta yok hala gelse bi artık
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aynen onu diyorum. Webdenal'da alınacak yer değil zaten 3 taksite bile 100 tl faiz istiyorlar böyle firma mı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nedwish

quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

quote:

3550TL Kesin bilgi

Peki tam tarih varmı nezaman gelecek bu monitor? amazona bakıyorum onlardada stokta yok hala gelse bi artık

Bir sıkıntı yaşanmaz ise bu ayın sonuna kadar stoklara giricek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende öyle inanıyorum bu ay sonuna kadar girerse kendime yılbaşı hediyesi alacagım :D
  • 3550 çok olmuş, 3000 altında kalsaydı.
  • Amazon'da 2600'e çıkacakmış ama yemiyor oradan monitör almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: belverus

Amazon'da 2600'e çıkacakmış ama yemiyor oradan monitör almak

Amazon'dan 2,5 sene önce aldığım HDD 3 yıllık garanti süresi içinde bozuldu. Hitachi firması Türkiye'den tamir/değişim için gönderimi kabul etmiyordu. Yazdım Amazon'a, "ne yapacağız" dedim. Bana verdikleri cevap "gönder, parasını iade edelim" oldu. İademi aldım. Aynı şekilde 200 dolarlık kulaklığım 6 ay sonra bozuldu, aynı yöntemle para iadesi yaptılar. Daha birkaç tecrübem daha oldu benzer şekilde. Türkiye'deki hangi firmaya Amazon kadar güvenebilirsiniz ki? Amazon Asus garantisinden bile daha fazla güven veriyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 17 Kasım 2015; 16:38:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

quote:

Amazon'dan 2,5 sene önce aldığım HDD 3 yıllık garanti süresi içinde bozuldu. Hitachi firması Türkiye'den tamir/değişim için gönderimi kabul etmiyordu. Yazdım Amazon'a, "ne yapacağız" dedim. Bana verdikleri cevap "gönder, parasını iade edelim" oldu. İademi aldım. Aynı şekilde 200 dolarlık kulaklığım 6 ay sonra bozuldu, aynı yöntemle para iadesi yaptılar. Daha birkaç tecrübem daha oldu benzer şekilde. Türkiye'deki hangi firmaya Amazon kadar güvenebilirsiniz ki? Amazon Asus garantisinden bile daha fazla güven veriyor bana.

amazonda aynı şekilde aldıgım pny marka micro sd kart bozuldu.. daha ürünü geri almadan bana ücretsiz karşılık ürün yolladılar.. ben ürünü biraz tembellik edip yollamadım bi hatırlatma yaptılar 1 ay geç olarak yollamış oldum. ama monitor çok ağır burdan amerikaya 200usd altına gitmez bide gelirken yeniden gümrük vs uğraşırsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

quote:

quote:

amazonda aynı şekilde aldıgım pny marka micro sd kart bozuldu.. daha ürünü geri almadan bana ücretsiz karşılık ürün yolladılar.. ben ürünü biraz tembellik edip yollamadım bi hatırlatma yaptılar 1 ay geç olarak yollamış oldum. ama monitor çok ağır burdan amerikaya 200usd altına gitmez bide gelirken yeniden gümrük vs uğraşırsın..

Ürün zaten kapıya geliyor, gümrükle uğraşmıyorsunuz. Gümrük ücretini peşinen alıyorlar, Amerika'dan kapına gelene kadar tüm sorumluluk Amazon'da.
    Gümrükte %50 ihtimalle ücret kesilmez, kesilmezse gümrük ücretin 3 ay içinde iade edilir. Bu süreci 2200 liralık üründe bizzat tecrübe ettim.
    Arızalı üründe geri iade işlemi yapacaksanız ürünü siz kargoya veriyorsunuz, ama kargo ücretini size geri ödüyorlar.

• buyukbang kullanıcısına yanıt
    Hocam imzam da gördüğün sistem anakart hariç komple amazondan. Sadece monitörlerde ölü pixel sık rastlanan bir problem olduğu için almak yemiyor. Yani git gel çok vakit aldığından beklemek istemiyorum. Birde TR'de monitörü geri göndereceğin zaman kargo şirketi biliyorsun TR'de Allah'a emanet shipment yapıyor. Oda içime hiç sinmiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ürün zaten kapıya geliyor, gümrükle uğraşmıyorsunuz. Gümrük ücretini peşinen alıyorlar, Amerika'dan kapına gelene kadar tüm sorumluluk Amazon'da.
    Gümrükte %50 ihtimalle ücret kesilmez, kesilmezse gümrük ücretin 3 ay içinde iade edilir. Bu süreci 2200 liralık üründe bizzat tecrübe ettim.
    Arızalı üründe geri iade işlemi yapacaksanız ürünü siz kargoya veriyorsunuz, ama kargo ücretini size geri ödüyorlar.

ürünün ilk gelişinde Gümrük ücretinin Amazonda dahil edildiğini biliyorum...ama gümrük kanununa ürünü geri gönderirken ürünin tamirinin TR de mümkün olmadgına dair ticaret bakanlıgından belge almanızı istiyor mevcut gümrük kanunu.. gümrük mevzuatında kendinizde okuyabilirsiniz..ben amazondan SSD / CPU /RAM , vs küçük malzemeler aldım cidden sağlam ve güvenilir firma ama Monitor çok riskli .. riskine değmez gibi geliyor..yinede gün ola harman ola belki gözüm dönüp amazondanda alabilirim.. XR341CKA TR ye gelmeyecek.. PG348Q nun gelişine tahminen 2-3 ay var.. 34" alıyım almışken diyorum.. çözünürlüğü 1080p olmasa(gsync yada freesync olmamasına bakmayacagım) BENQ 3501 alırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 17 Kasım 2015; 19:07:31 >

• Asus Rog Swift Pg278q 27" 1ms Led Monitör bende bunun 2000 tl olmasını bekliyorum bu yeter bana 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amormen A kullanıcısına yanıt
    zaten pg278q ufak bi düşüş yaşadı PG279Q gelme beklentisi ile,..borsa mantığıyla beklentiler önceden satılır beklenti gerçekleşince zaten geriye satacak bişey kalmaz... yani bundan sonra fazla bi düşüş bekleme.. Asus yada distributor bu ürünü 2000 tl satmaz sattırmaz TR de ama elinde kalan stokları eritmek isteyen satıcı bi firma hadi 2000 den verecem derse belki öyle alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 19 Kasım 2015; 10:58:25 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ürünün ilk gelişinde Gümrük ücretinin Amazonda dahil edildiğini biliyorum...ama gümrük kanununa ürünü geri gönderirken ürünin tamirinin TR de mümkün olmadgına dair ticaret bakanlıgından belge almanızı istiyor mevcut gümrük kanunu.. gümrük mevzuatında kendinizde okuyabilirsiniz..ben amazondan SSD / CPU /RAM , vs küçük malzemeler aldım cidden sağlam ve güvenilir firma ama Monitor çok riskli .. riskine değmez gibi geliyor..yinede gün ola harman ola belki gözüm dönüp amazondanda alabilirim.. XR341CKA TR ye gelmeyecek.. PG348Q nun gelişine tahminen 2-3 ay var.. 34" alıyım almışken diyorum.. çözünürlüğü 1080p olmasa(gsync yada freesync olmamasına bakmayacagım) BENQ 3501 alırım..

Bu konuyu biraz daha açarmısınız hocam?yani ne gibi riski var,amazondan stoğa girince bende bu ürünü:
    http://www.amazon.com/Acer-XB270HU-bprz-27-inch-Widescreen/dp/B00UPVXDA8/ref=sr_1_2?m=ATVPDKIKX0DER&s=pc&ie=UTF8&qid=1442013999&sr=1-2&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_36%3A1253507011
    alaağım allahın izniyle.amazonla görüştüm,30 içinde istediğiniz herhangi bir nedenden olsun,ürüne olsun içindkeilere zarar gelmemiş olmak şartıyla değiştirme veya para iadesi yapıyoruz diyor.sonrasında sorun çıktığında garanti süresincede ilgileniriz sıkıntı etmeyin diyor.yani garanti süresince sorun olduğunda adamlara gönderip yaptırrıp geri getirtebiliyoruz anladığım kadarıyla.sadece gittiydi tamirat süresiydi geldiydi bir bir buçuk ayı bulur vb ama TRdeki fiyat farkına değer diye düşünüyorum.Tr adamlar amazondan alacağın paranın üstüne ciddi kar koyarak satıyorlar,bu para pahallı ürünlerde bin bin beşyüz aşıyor.Trdeki adamları zengin edeceğimize gerkirse iki ay bekleriz garantide.zaten burdaki garantilerde gödner bir haftaya yapayım geri gönderirim demiyor.

• ü.hocam bence gümrük mevzuatında arızalı ürünlerin geri gönderimi ile kısmı okuyun.. amazon iyi firma ama monitor yurtdışından çok riskli.. ölü pixel / light bleed / renklerin yada panelin hoşuna gitmemesi gibi bir çok olumsuzl durum senaryosunda tekrar kargo ile uğraş, vakit kaybet çok can sıkıcı olur..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.