Şimdi Ara

Asus T-10 mu AOPEN mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam, piyasada bu markalar için bir yoğunlaşma var. Sizce hangisi daha iyi. Bir de başka marka sağlam psu'lu kasa varsa bir link verirseniz çok sevinirim...:)

• fiyat/performans kalite olarak aopen önde.
  • t-10 şlar çok hantal görünümlü ağır ve kabalar. Aopen serisi bence çok kalite bi yere kadar ama bir yerlerde bunlara rakip bişiler görmüştüm boyası fanları ışıklandırma ve taşıma sorunlarını ortadan kaldırmışlar falandı..
  • Su anki kasam Asus A-10 olmasaydı alacagım kasa kesinlikle su olurdu :
    http://www.cizgi.com.tr/urunler/elanvital/kasalar/ta231/
    sade ve karizmatik... [dry]
  • Direkt AOPEN öneririm.
  • bencede aopen kendimde kullanıyorum...
  • Aopen çok sağlam bir kasa ama Asus Ta210 modeli de çok seksi bir kasa.Aopenin ağırlığı biraz fazla ancak Asus TA210 a göre çok geniş bir iç hacmi var.Overclock yapmayacak birisi için Asus TA210 kasayı ısrarla tavsiye ederim fakat sistemlerini zorlayabilecek kişiler için Aopen daha iyi tercih olur.
    Aopenin H600b-12 kasanın psu sunda pfc özelliği yok (tek bilgisayar olarak kullanacaksan sorun olmaz).

Kısaca bilgisayardan fazla anlamıyorsan Asus Ta210 sana fazlasıyla yeterli gelecektir.
    Bilgisayarla haşır neşir olacaklara ise Aopen daha iyi bir tercihtir.
  • aopen den iyisimi var ya.asus dan daha iyi.
  • @KeanuReeves
    Aopen neye göre daha iyi?.. Hiç Asus,Thermaltake vs. kullandın mı?.. Neye göre karşılaştırıyosun bu iki markayı?.. Hangi modelleri kıyasladın aralarındaki hangi fark senin bu görüşünde etkili oldu?.. Asus'ta ya da Thermaltake'de olmayan ne var AOpen'da?...

Firma fanatikliginden ve sahip oldugumuz parcaları övmekten vazgecip tarafsız gözle bakalım olaylara... [dry]

• o yaylı kapakları yok mu asus t10nun... ciddi diyorum bedava psu dahil de verseler almam onu.Aopenin a33 modeli var bembeyaz şahin marka araba gibi cok seker.
  • ikisinin arasında aopen derim ama thermalke al
  • Bence de Aopen çok sade, şık ve kaliteli. Aynı zamanda kalite/fiyat oranı da yüksek...
  • Aopen guzel kullanisli, H600'un siyah modelleri dis gorunus olarak guzel,iscilik olarak da fena degil, ici oldukca genis ancak biraz agir:) FSP 300w ve 350w olarak geliyolar sanirim Turkiyeye. ben alirken 350w modeli yoktu 300w aldim ama su an alinacaksa 350w tavsiye ederim.
  • ben Aopen den memnunum arkadas. yalniz gecen gun peder makineyi acarken voltaj gidip gelmis ve duron1200 islemci yanmis. bu olay kasanin guc kaynagiyla alakali mi bilmiyorum ama genel olarak memnunum. ozellikle hava dolasimi cok iyi. Barton2500+ ile 2000mhz i gectigim halde 35C yi gectigini pek gormedim...
  • Aopen h600b b13 kullanıyorum memnunum ama ben alırken asus un simdiki harika gorunumlu ve pfc li PSU su olan TA modelleri olsaydı onlardan alırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.