Şimdi Ara

Asus VG24VQ vs Samsung CRG50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

144 hz 24 inç monitör almayı düşünüyorum. Başlıkta belirttiğim 2 modelden birisini almayı düşünüyorum. Bu iki model dahilinde veya başkaca tavsiye ettiğiniz monitör var mıdır? Özellikle ilgili cihazları kullanan arkadaşlar deneyimlerini(olumlu/olumsuz) aktarabilirse iyi olur. Teşekkürler.

• Merhaba VG24VQ MOdeli çok daha iyi tepkime süresi farkı var samsung 4ms asus 1ms ki oyun için alıcaksın çok fark eder tepkime süresi pivot özelliği de daha iyi asus ve oyun klasmanında en iyi marka tavsiyem VG24VQ.
  • 24" kavisli monitör düşünüyorsanız ikisi de güzel ürün. VG24VQ bu gruptaki en güncel ve panel olarak en iyisi.
  • Kesinlikle VG24VQ derim 3-4 gömlek daha üstün
  • kavisli olarak önerebileceğim model TUF serisi kesinlikle memnun kalırsın kardesım. aşağıya link bıraktım bi göz at istersen

• Önerilen VG24VQ daha güncel bir monitör, ekran parlaklığı panel rengi bir tık daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman.77

Merhaba VG24VQ MOdeli çok daha iyi tepkime süresi farkı var samsung 4ms asus 1ms ki oyun için alıcaksın çok fark eder tepkime süresi pivot özelliği de daha iyi asus ve oyun klasmanında en iyi marka tavsiyem VG24VQ.
    Adamın gözü 10.000 fps hızlı camera mübarek

Asus VG24VQ vs Samsung CRG50

• Bende bu model ler arasında kaldım özellikle samsung sonra dönüp oynadığım oyun lara baktım cut monitör den faz geçtim düz aoc 144 hz 24 inc ips monitör aldım
  • HepsiBurada'dan az önce ASUS VG24VQ siparişini verdim . Uzun süre araştırdım . Türkçe inceleme videosu olmadığı için kendim çekmeyi düşünüyorum . Görüşlerimi paylaşırım
  • Güzel tercih ben vg278qr kullanıyorum arkadaşımda vg27vq :) ben çok beğeniyorum ama kişisel olarak düz seviyorum.
  • XG2405 kullanıyorum, panel kalitesinden ve renk canlılığından memnunum.

www.hepsiburada.com
    ViewSonic XG2405 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2405-24-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-p-HBV00000PJZI1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.