Şimdi Ara

ASUS WEBCAM SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar asus x59SL marka laptomun dahili kamerası belli bir süredir "this camera used by another program" uyarısı veriyo,artık delirtmek üzere bu sorun beni,kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi,acaba hangi program bunu engelliyor olabilir yada firewall dan bir sorunmu var.Yardımlarınız için şimdiden teşekkkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal85 -- 30 Ağustos 2009; 2:31:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metal85

Selam arkadaşlar asus x59SL marka laptomun dahili kamerası belli bir süredir "this camera used by another program" uyarısı veriyo,artık delirtmek üzere bu sorun beni,kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi,acaba hangi program bunu engelliyor olabilir yada firewall dan bir sorunmu var.Yardımlarınız için şimdiden teşekkkürler.

bir task manager programı yukle ve neyin kullandığını anlamaya çalış ;
    bunun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4FeS -- 30 Ağustos 2009; 5:07:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4FeS

quote:

Orijinalden alıntı: metal85

Selam arkadaşlar asus x59SL marka laptomun dahili kamerası belli bir süredir "this camera used by another program" uyarısı veriyo,artık delirtmek üzere bu sorun beni,kaldırdım tekrar yükledim düzelmedi,acaba hangi program bunu engelliyor olabilir yada firewall dan bir sorunmu var.Yardımlarınız için şimdiden teşekkkürler.

bir task manager programı yukle ve neyin kullandığını anlamaya çalış ;
    bunun gibi

Program ismi verebilirsen sevinirim.

• Yardım edecek yok mu arkadaşlar
  • arkadaşalar
    ben de F3S serisi laptop var. geçenlerde pc ye format attım fakat sonrasında dahili webcam çalışmadı. bu konuda bana yardımı dokunabiliecek arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
  • İkinizde şunu yapın
    "başlat-çalıştır-msconfig" ile açılıştaki programları kontrol edin. sonra güvenli kipte aygıt yöneticisinden web-cam'inizi bulup silin.
    Daha sonra açılışta tekrar yükleyin.

Yine aynı sorun olursa bir trojan yada spy olabilir. spybot s&d ve ad-aware ile taratın pc yi.
  • tekrar yüklemek için gerekli setup nerden bulacam. elimde driver cd si var ama içinde bulamadım.
    ilgine teşekkür ederim.
  • @mtolgacengiz
    Aşağıdaki linkteki sayfadan sağ orta bölümden product olarak notebook ve sonrasında da modelini seçerek bütün donanım sürücülerini indirebilirsin.
    asus download
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_OriON

@mtolgacengiz
    Aşağıdaki linkteki sayfadan sağ orta bölümden product olarak notebook ve sonrasında da modelini seçerek bütün donanım sürücülerini indirebilirsin.
    asus download

yardımcı olduğundan dolayı çok teşekkür ederim,hemen incelemeye alıyorum.
  • yardımın için çok teşekkür ederim. indirdiğim dosya bende var. yani driver cd sinde aynısı var ama hangisi tıklamam gerektiğini bilemedim ben. asıl sorun orda. bu arada söylemekte yarar görüyorum webcam msn de çaışıyor fakat normal pc bekleme modunda da çalışması gerekirken çalışmıyor. bu konuda peki yardımın dokunabilir mi?
  • bu arada webcam sürücüsünü dediğin gibi silmeden(çünkü yanlış bir şey yapmaktan korktum) indirdiğim dosyayı kurmaya çalıştım fakat krulum başarısız dedi. sanırım setup dosyasını doğru buldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.