Şimdi Ara

ASUS X550JK ALANLARIN AKLI YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bu cihazın ne kadar kotu olduğunu anlattığım halde millet ısrarla alıyor. Sonrada pişman oluyorlar. Bu cihaz neden alınmaz ? Çünkü paneli çok kalitesiz renkler çok soluk ayrıca hdd çok sesli ve yavaş bu sorun hepsinde var. Kasa deseniz içine göçüyor çok kolay ısınıyor.

• hocam siz victor g451 öneriyodunuz sanırım 8gb ramli 1tb hddli modeli 2287 lira felan yapıyo sanırım sizce onu mu almalıyım yoksa biraz daha koyup monster abra 1.1.3 mü almalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockwelll

hocam siz victor g451 öneriyodunuz sanırım 8gb ramli 1tb hddli modeli 2287 lira felan yapıyo sanırım sizce onu mu almalıyım yoksa biraz daha koyup monster abra 1.1.3 mü almalıyım

Monster alabilirseniz daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParaylaBurnunuSilenAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Rockwelll

hocam siz victor g451 öneriyodunuz sanırım 8gb ramli 1tb hddli modeli 2287 lira felan yapıyo sanırım sizce onu mu almalıyım yoksa biraz daha koyup monster abra 1.1.3 mü almalıyım

Monster alabilirseniz daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555ln-xo398d-notebook-pmu340555
    Buna ne dersin dostum veya aynı fiyata alternatif?

• quote:

Orijinalden alıntı: ninetales34

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555ln-xo398d-notebook-pmu340555
    Buna ne dersin dostum veya aynı fiyata alternatif?

Alıntıları Göster
    arkadaslar birseye daha dikkat cekiyim aldiginiz modeldeki 850m dusuk olan modelidir ddr3 dur ekran kartinin ddr5 olan modeli bile orta halliyken sizin verdiginiz para oyun oynuycaksaniz cope gitmis olur

• aerosm1th kullanıcısına yanıt
    Onun için mi far cry 4 ü açıyor
  • halithalit kullanıcısına yanıt
    Yaşın kaç
  • WhiteMan92 W kullanıcısına yanıt
    Verilecek cevabınız yoksa özgür diliyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: halithalit

Verilecek cevabınız yoksa özgür diliyebilirsiniz
    laptobu alanlar eksiliyor yarim akilli gibi eksiliyeceginize yazin bakalim dedigimin neyi yanlismis ?
  • ParaylaBurnunuSilenAdam P kullanıcısına yanıt
    tamam aga şimdi asus fabrikası ile konuştum senin mesajı gösterdim üretimi durduruyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmonHegg

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İçindeki işlemci, 2000 lira bandının altındaki en iyi i5 işlemci. Ekran kartı 2500 3000 tl lik pc lerde kullanılan kart millet BF4 Multi, Farcry4 oynuyor çatır çatır ve verdikleri para 1500-1800 arası birşey, mesela dün indirimlerle 1500 e alınabiliyordu. Bizim kerizler de IPS fHD panel 8gb ram ssd falan bekliyorlar herhalde bu fiyata, bu donanımla. Ne denir bilemiyorum.
  • halithalit kullanıcısına yanıt
    Soruna soru ile cevap veriyorum .. Cevaplamayacakmısın
  • once arastir biraz. gpu nun bellek tipi gddr 5
  • Bu modelde DDR3 GTX 850M var. Tabiki GDDR5 ile arasında %35 gibi bir fark var. Ancak bu seviyede bir cihazda kullanılan tip ancak bu olur. Daha yüksek segmentlerde GDDR5 kullanır asus.
  • Gençler victorda 15.6 inç gtx860m li bi laptop var onu i5 li yapınca 2300 e falan geliyordu galiba onada bakabikirsiniz isterseniz
  • Piyasada adam gibi makineler şu an 1500 TL civarı. Samsung vs. Peki 1500 TL oralara versek en fazla GT840M ekran kartıyla karşı karşıya kalırsın. Ve GT840M'i denedim ben bizzat COD Advanced Warfare 720P Low ayarda 25 fps veriyor. +400 TL fazla olan ASUS x550JK ise BF4 Multiplayer 64 kişilik en şaşalı haritada bile 720P High ayarda 35-40 FPS civarı.

HDD'si kötü onu farkettim. Ekran mat bence güzel . Hoparlörü de değişik. Ancak sırf bunlar yüzünden alınmamazlık olmaz. Gidip Lenovo veyahut HP'ye 2000 TL verip GT840 gibi ekran kartlı leptop alacağıma bunu alırım daha iyi. Ha parası olan gidip 2300-2600 civarı izleyen MSI veya Vector alabilirler. Ancak onlar 17"ve 1080P ekrana sahipler. Ve kullandıkları ekran kartları GTX850M. 1080P ayarda Low'da 20-25 FPS civarı oynarsınız anca oyunlarınızı... Ayarı 1366x768'e indirirseniz de bu sefer UHD ekran yüzünden pixelleri sayarsınız anca.

O halde ASUS X550JK alınabilir bazılarına göre ve bunu yadırgıyamazsın.

• Ben bu x550jk ya sahibim 3 ay olmak uzere alali ve Allaha cok sukur iyiki bunu almisim diyorum size sadece oyu larda performansini yazim
    Hepsi 1366×768 ayarda
    Farcry 3 ultra 45-50 fps
    Farcry 4 ultra 27-35 fps
    Rysesonof rome high(en yuksek bu var)25-33
    Crysis 3 very high(en yuksek bu) 17-23 fps
    Batman arkham origins hersey full phsyx 45 fps
    Tomb Raider 2014 hersey full 40-50 fps
    Bioshock İnfintiy hersey full 65-75 fps
    Bf3 hersey full 70+ fps
    Bf4 ultra 45-55 fps
    Vs vs o kucumsediginiz pcnin elbette dezavantajlari var kaldigim evde bi arkadasim var pcyi 3500 e almisti galiba asus 750m i7 12 ram ayni ayarlara getirdigimizde benden en az 20fps asagi aliyo o yuzden pcyi bosuna asagilamayin
  • Hyzlyal.com'da, Dell marka bilgisayarlar indirime girmi?ti, hyzlypuanym ile birlikte i5 i?lemcili 1 TB diskli ve 8 gb ramly bilgisayarym bana 1357 TL'ye geldi :)
  • eto35 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam geldi ürün :) Win. 8.1 ile geldi sildim win 8. i win 7 kurdum, akşama hazır hale getiririm :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.