Şimdi Ara

Asus X550JX XX099D Önce hangi upgrade?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu bilgisayarı yeni aldım 4gb ramli model

öncelik olarak ilk ram mi yükseltsem yoksa ssd mi alsam diye ikilemde kaldım ikisi aynı anda olmuyor ne yazık ki. herkes samsung evo 850 250gb önermiş ama sandisk ultra 2 240 gb ile arasında 100 lira fark var ne kadar farkedebilir ki diye düşünüyorum

fikirleriniz beni için önemli

• maşallah 25 kişi okumuş bi lutfedip de cevaplayan yok bu foruma ne oldu böyle ya eskiden herkes birbirine yardım etmeye çalışılırdı şimdi bir cevap almak için 3 kere uplamak gerekiyor konuları bu nedir arkadaş
  • 4gb ile benim fikrimce o notebook kullanılmaz en kötü 2. el vs uyumlu 4gb veya 8 ram al kendini biraz zorla.ssd konusunda ise 100 tl fark var ise sandisk al keyfini çıkar
  • keşke başta 8 gb yada 12 gb ramlik modelini alsaydın sonra para biriktirince ssd alaydın ama yapcak bişey yok sana tavsiyem çok büyük agır oyun oynamıcaksan tabikide ssd yi ilk ama gta v i high ayarlarda bt 4 ü high felan oynucaksan tabikide rami yükseltmelisin çünkü ssd ram kadar etkilemez oyunları etkiler ama ram kadar etkilemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: VForOyuncu

keşke başta 8 gb yada 12 gb ramlik modelini alsaydın sonra para biriktirince ssd alaydın ama yapcak bişey yok sana tavsiyem çok büyük agır oyun oynamıcaksan tabikide ssd yi ilk ama gta v i high ayarlarda bt 4 ü high felan oynucaksan tabikide rami yükseltmelisin çünkü ssd ram kadar etkilemez oyunları etkiler ama ram kadar etkilemez

sağolun cevabınız için şöyle söyleyeyim baştan 8 gb alsaydım daha ilerde 12 gb alamazdım o yüzden böyle bir sonuca ulaştık o zaman önce ram sonra ssd ya da direkt ikisi birden amazondan sipariş etmeyi düşünüyorum
  • paran yeterse ikisinide aynı anda sipariş et yoksa çok oyun oynuyorm felan diyosan ram sonra ssd al bide ssd olarak samsung 850 evo öneririm gerçekten iyi bide amazondan sipraiş etince trdeki fiyatından daha ucuz oluyor samsung 850 evonun siparişi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.