Şimdi Ara

At gibi bi kizla bulusucam yardimm (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
6.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 saat oturur konusursunuz.
    Boylariniz kac

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYTTT para için gelicek kız gelmesin ulan HIEEEEEYYYYYYYYYYYYT.
  • madem fakirsin ne diye boyundan büyük işlere kalkışıyorsun haddini bil ona buna laf etme burada artist
  • Hocam 50 lira yetebilirde yetmeyebilirde.ortalama kahvelerin fiyati 8 9 lira orta boy için diyorum. 20 lira icecekler olsa bi 20 de kek falan gunu kurtarırsın ama aslında kız zenginmis onun odemesi gerekir bosuna seni zora sokmasin yarin öbur gun timsah derili çanta istiyorum derse ne yapcan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clavery

Küp şeker götürmeyi unutma

Küp şeker iyidi

Söz konusu vatansa,gerisi teferruat
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
  • ARKADAŞLAR BU KONUDA BURADA BİTSİN BENCE 1.Sİ=50TL STARBUCK 2 KİŞİ DONDURMADA ALIR,KAHVEDE İÇER EVİNE DOLMUŞLADA YOLLAR.
    2.Sİ=EN OLMADI YETMEZSE BENİM BÜTCEM BU KADAR SENİ HEP İSTEDİĞİN MEKANLARA GÖTÜREMEM DEMEKTİR(KIZDA OLDUKÇA NORMAL OLARAK TAMAM DER BU TRİP DEĞİLDİR.)EĞER KIZ SENİ TERKEDERSE DE O KAYBEDER HAYVAN VE COK CİMRİ OLMASI LAZIM ÖYLE BİR KIZIN.EĞER BU ANLATTIKLARIM DA OLURSA ERTESİ GÜNÜ FELAN Bİ KIZLA SOHBET ET GÜLÜŞ KISKANIR GELİR SENİ BULUR.

Söz konusu vatansa,gerisi teferruat
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patsocu

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Kimsenin bilmediği bir Sturbucks Special Coffee öneriyim mi
    Ben de sürekli gittiğim Sturbucks baristası tavsiyesi üzerine içmiştim.
    merak eden alıntı yapsın.

Ciddiysen söyle merak ettim.

Three Legion Blend
    arkadaşların yanındayken, acayip hava katar
  • Gözünden büyütme yok zengin cart curt götür oda insan sonucta kendini küçük görme ona patronun kim olduğunu göster
  •  At gibi bi kizla bulusucam yardimm
  • Niye sen ödüyosun ? sen kaz mısın ?
  • Sağlam fikirler var değerlendirmelisin
  • Ben de sert kahve kültürü olmadığı için alternatife gidiyorum ve White Chocolate Mocha alıyorum.
    2 tane Grande(orta) boy White Chocolate Mocha alsan 17 veya 18 TL yapıyor. Kız eğer ordan tatlı da isterse maksimum 27-28 TL'ye çıkarsın.
    Fakat kız yok ben ödeyeyim falan derse bence hayır de. Bu konudan etkilenen kız da var etkilenmeyen kız da var fakat sen garantiye al ve öde.

Nerede yaşadığını bilmiyorum fakat öğlen de falan çok az kişi olur o zaman gidersen çok rahat şekilde 1,5-2 saat oturabilirsin, normal zamanda da oturabilirsin fakat pek hoş olmuyor o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 5 Eylül 2012; 23:58:42 >
  • Herkes paraya takılmış da, daha bunun içecek seçmesi var; hadi seçtin nasıl söyleyeceğini çıkarması var. Frapüçüçü der kalırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem

neden starbucks? zaten ordan çıkmıyordur zenginse.

katılıyorum yada kızı al sahile götür simit yersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: heytaxi

şanzelize cafe'ye götür hocam.Çok nezih,sakin,elit insanların olduğu yerdir.Memnun kalıcaksınız

Puhahaha katiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FeAry

kızı bana yönlendir

• Bro 50 lira yeter Konu bitsin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsntrr

At gibi bi kizla bulusucam yardimm

• quote:

Orijinalden alıntı: Edeb'i Muamma

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

sevişmek istiyorsan nezih biyerde öpmeyi dene ama öpüp çekme uzunca olsun o zaten anlar niyetini elini kızın ensesine at okşa parmaklarınla yavaş yavaşş sonra topuzu varsa saçlarının arasından parmaklarınla hafifce çek sonra kulak memelerine dokun okşa hafifçe kıvama gelince boyundan öpmeye çalış ama yavaş yavaş yoksa tokat yersin, kızın evi boşsa eve çağıracak dene bunu , tabi salaklık etmezsen.

Okurken iki kere bosch aldım.

Sonra da mahallenin kürt genclerinden sopa yersin

Edit:a Rh pozitifin mesajına ithafen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olm kahveyi napcan ya git iskenderciye aslanlar gibi karnini doyur kizin ha illa starbucks diyorsan iceceklere yeter kek falan pahali frappuccino karamelli çok güzel yada bi beyaz cikolatali moha çakarsin oh mis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 6 Eylül 2012; 4:38:25 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.