Şimdi Ara

Ataşehirli Xbox360 severler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    PS3 ve Xbox360 arasında karar aşamasındayken, forumdaki araştırmalarım neticesinde Arcade Pal makine ile konsol dünyasına adım attım.
    Oyun değişimi vb. Xbox 360 paylaşımları için Ataşehir'de oturan oyunseverlerle tanışmak istiyorum.

Herkese iyi eğlenceler

Elimdeki Orjinal Oyunlar

Forza 2
    GOW
    HL Orange box

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detu -- 15 Mayıs 2008; 20:11:31 >

• Bu oyunlar orjinal mi?
  • Selamlar

Ekteki oyunlarım orjinal konsol ve oyunları dubaiden almıştım.

Fakat burada makinam FW işlemi gördü
  • ben
  • acab dubaide arcade nekadara satılıyor.Birde falcon boardlu mu?
  • eeeeeeeee bir tek ben miyim

koskoca ataşehir hadi bir iki kişi daha çıksın
  • Kozyatağında oturuyorum, sık sık Ataşehir'e geliyorum,
    Kızarkadaşımın fiberoptik bağlantısını henüz Xbox'ta test edemedim:)

Haberleşmek üzere
  • Bu hesapla şu an için 4 kişiyiz gibi gözüküyor.

Pal Falcon makinayı dubaiden 300 YTL gibi bir rakama aldım. Ekstra wireless kol 60 YTL.
    Tellcom'la dün konuştum
    Mayıs sonu gibi oturduğum bloklara Fiber intenet bağlanacak. Sanırım o zaman istemediğim kadar oyunum olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detu -- 17 Mayıs 2008; 19:11:04 >
  • Ataşehirde oturuyorum Eryıldız sitesini bilirsin.Yanlız sürekli adanaya üniversiteye gittiğim için çok az bulunuyorum buralarda.Denk gelirsek bir gün olabilir.İyi eğlenceler.
  • Bende Ataşehir'deyim, Kentplus yakında Xbox 360 alacağım. Arkadaşımda Uphill'de oturuyor oda Xbox 360 fanı bir gün buluşabiliriz...

Detu@

Siz nerde oturuyorsunuz bu yaz benimde Dubai'ye gitme imkanım var ordan 2-3 tane getirtsem sorun olurmu acaba...
  • bende kentplusta oturuyorum
    2.etap tesadüfe bak

istersen bize gelip ps3 ve x360'ı karşılaştırabilirsin.ps3'ün yoksa tabi.(izin alabilirsem birde bizimkilerden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz92 -- 18 Mayıs 2008; 14:06:10 >
  • Selamlar
    Ben Migrosun karşısında Ataşehir'de Gardenyalardayım.

Dubai'de resmi arcade fiyatı 895 AED.

Fakat Xbox'un kutusu büyük ve tam olarak ölçmedim ama 8-9 kilo kadar ağır.
    Uçakta ağırlık problemi olmazsa getirebilirsin. Ben Bavulun içine atıp getirmiştim herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Ataşehir'li arkadaşlar tanışmak isterseniz PM atın size cep numaramı verebilirim .
    Haberleşelim
  • Tamam haberleşirizde Batı Ataşehir'den Ataşehir'e gitmek tam bir ızdırap. Yol yok, otobüste yok arabayla gelmek lazım araba var ama ehliyet yok aslında problem olmaz Yenisahra'da felan kullanılsa ama oralarda Ataşehir'in girişinde felan polis var.

Deniz92@

Bende 2. etaptayım.
  • harbimi ama ben sitede dolanmıyorum,görmemişsindir büyük ihtimalle beni.

yaş kaç bu arada,ben 16.ehliyet yok demişsinde:)

adım deniz,benim yaşlarımdaysan tabi eve gelip bakabilirsin xbox'a filan.yani 30 filansa yaşın babam bu kim der yani.

haklısın ataşehire gitmek tam saçmalık.
  • bende varım ama atasehirde degilim yakın bierdeyim ümraniyedeyim
  • Kuzenimde x360 mevcut arada bir alıp oynuyorum. Güzel cihaz sevdim :)
    Batı Ataşehir KentPlus 1. Etap ben de...
  • Ataşehir'liyim, Xbox severim, Xbox'ımda olsa tam süper olurdu, PS3 ve Wii sahibiyim
  • Ataşehirde oturuyorum bende.360 sahibiyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.