Şimdi Ara

ATATÜRK TIP VS. DÜZCE TIP VS. TRABZON SBÜ TIP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden Hocam Trabzon daha refah değil midir deniz felan sosyal faaliyetler açısından da Erzurumdan daha iyi değil midir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bulug B kullanıcısına yanıt
    Sbü tutuyor demişsin ktü olsaydı mesela daha olur gibiydi de sbü kısmında emin değilim. Doğuda olmasa sıralaması 5k ile kapatıcak bir fakülte atatürk. Ktüde okuyan arkadaşım memnun ama orda da pek bir aktivite yok diyor. Gezmeye çalışsalar zaten iklimsel nerdeyse tüm kıyı aynı, grup takılıyoruz diyor o da. Ama erzurumdan daha iyidir sosyallik açısından . Atatürk tıpa gidenlerin yarısından çoğu aynı şehirden neticede.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Düzceyi secerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehrine yakın olanı yaz.Erzurum'un hastanesi ve eğitimi fena değil köklü bir okul diyorlardı ne kadar doğrudur bilmiyorum ama.

• Mytime pleiades kullanıcısına yanıt
    Neden hocam

• Atatürk > Düzce > Trabzon

• Erzurum soğuk ve kyk çıkmazsa doğalgaz parasını dusun ve sosyallik acisindan bilemiyorum
    Duzce İstanbul ankara gibi yerlere yakin en azindan gezmeye gidilebilir iklimi trabzondan daha iyi

• Duzcenin egitim kalitesinin kotu olduğunu da dusunmuyorum

• Erzurum'a gittim, Trabzon'da okuyorum. Kesinlikle Trabzon daha iyidir. dust2 yerine en azından yeşilli mavili bir şehir. Trabzon halkı için bir şey diyemem ama zaten merkeze inmediğiniz sürece çok bi işiniz olmuyor onlarla. Sbü ilk 3 yılı Ktü'de okuyorlar. Ktü tıp ortamı da tıp fakülsetine göre gayet yeterli bence. Biz diş fakültesine giderken tıpın içinden girerek gidiyoruz, servis orda bıraktığı için; girişte erkinlik alanı gibi bir yer var sürekli etkinlik oluşturuyorlar orda. Tıpın çevresi de iyi dr. cafe var, orda takılıyorlar.
    Forumda Trabzon'u kötüleyenlere bakma, ben de kötülüyorum ama metropol bir şehir olmadığı ve halkı normalden farklı olduğu için kötülüyorum. Ama tıp/diş okuyacaklar için çok bir önemi kalmıyor zaten bunların, önemli olan okul ve kaldığın yurt oluyor çünkü vaktin hep buralarda geçiyor. Nerde kalacağını bilemem ama ktü gayet güzel bir okul, içi yeşil karşısı mavi. Hem şehir hem de üniversite olarak daha iyi bir seçeneğin varsa onları değerlendir ama Trabzon ve Erzurum arasında kaldıysan Trabzon'u öneririm.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.