Şimdi Ara

ATATÜRK TIP VS. DÜZCE TIP VS. TRABZON SBÜ TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 3lü arasında aşırı derecede kararsızım buralarda okuyanlar tavsiye verebilir mi sıralamam 18k ne önerirsiniz hangisi hem eğitim hem sosyallik için daha uygun olur. Erzurumun İngilizcesi tutuyor acaba ing mi yoksa sbüye mi gitsem diye kararsızım Trabzonda da sbü tutuyor acaba gidilir mi ileride normal tipcilarla imkan olarak çok farklılık olur mu?

• ben atatürk derdim
  • damakcatlatan kullanıcısına yanıt
    Hocam eğitim olarak Atatürk tamam da şehir beni çok düşündürüyor maalesef. Abim de orada okuyor ama 0 sosyal faaliyet diyor yurtta oturmaktan başka yapacak tek şey fifa atmak diyor bu da beni epey uzaklaştırıyor oradan
    Çok doğu değil mi Erzurumda napilir ki
  • Bulug B kullanıcısına yanıt

hocam trabzon sbüyü biliyorum.Hastaneden bozma bir yeri fakülte yapmışlar.Yani kampus imkanı kısıtlı.Ama şehir olarak trabzon erzuruma göre canlıdır

• Kendi şehrini yaz

Trabzon sbü KTÜde eğitim alıyor diye biliyorum ben
    Hocam ilk 3 sene ktüdekilerle eğitim görüyorlar sonra şehir hastanesine geçiyorlar diye biliyorum ama?
  • Trabzon SBÜ KTÜde eğitim alıyor. Erzurumu yazma derim. Yaşancak okuncak şehir değil.. Trabzonda tıp Fakültesinin de ortamı iyiymiş Erzuruma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoilist -- 31 Temmuz 2022; 21:45:4 >
  • zoilist kullanıcısına yanıt
    Hocam Trabzon ön planda gibi ama acaba 3.sınıftan sonra hastene imkanları vs. Kısıtlı olur mi ondan korkuyorum
  • trabzonda şehir hastanesi yok
  • Zaten tüm sbulerde ilk 3sene başka yerdeler ben son 3 sene olan yerden bahsettim
    Şuan yapılıyor biz 4.sinifa geçene kadar tamamlanır diyorlar
  • nerde yapılıyormuş ben geçen sene taşındım ordan
    İnternete yazınca çıkıyor
  • akyazı stadyumunun oraya yapılıyormuş.Güzel bir yer seçmişler şehir yokuş olduğu için yer bulmak zor
    Aynen hocam yeri güzel kafama oturursa sbü giderim herhalde trabzona
  • trabzonda mı oturuyorsunuz
    Hayır hocam ama karadenizdeyim yine
  • Emin ol trabzonda daha kanser olursun
    Eğitimi de dahil edersen erzurum silip süpürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberal Bardağı -- 31 Temmuz 2022; 22:49:3 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.