Şimdi Ara

atimi_? nvidia mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

anakartım var ati chipsetli mi yoksa nvidia chipsetli ekran kartı takmam gerekir? yardımcı olursanız sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaMmBaZzzzz -- 23 Ağustos 2007; 17:14:57 >

• farketmez o hangisini tercih edeceğin sana kalmış.
  • bilgin için saol :D
  • farketmez kardeş hangisini takacagın ama sana tavsiyem ati tak atiler çok iyi
  • ATI Readon X 1600 kullanıyorum. Eğer windows dışında birşey kullanmayacaksan ideal ama Linux falan kuracaksan NVIDIA 'nın hem geniş bir ürün yelpazesi hemde donanım tanımadaki ATI 'ye oranda bir üstünlüğü var.

Umarım sana bir fikir vermiştir
  • düşündüğün modelleri yazarsan havada yorum yapmamış oluruz.yerine ve duruma göre atinin yada nvidia nın iyi olduğu modeller var ki eğer dx10 destekli bir ekran kartı alacaksan ilk tercihin elbette nvidia yönünde olmalı eski nesil dx9 kartlara yatırım yapmanı hiç tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: svideoz

düşündüğün modelleri yazarsan havada yorum yapmamış oluruz.yerine ve duruma göre atinin yada nvidia nın iyi olduğu modeller var ki eğer dx10 destekli bir ekran kartı alacaksan ilk tercihin elbette nvidia yönünde olmalı eski nesil dx9 kartlara yatırım yapmanı hiç tavsiye etmiyorum

Ayrıca ekran kartı için ne kadar bir miktar ayırabileceğini de yazarsa arkadaş, daha kolay yardımcı olunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.