Şimdi Ara

ATV Haber DH forumda pompalı silah satışı haberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
60.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
196 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

apolitik=politik olmayan
    asosyal=sosyal olmayan
    atv=tv olmayan
    ahaber=haber olmayan

edit: apara=para olmayan sanırım ülkemizi en iyi anlatan bu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut3513 -- 15 Kasım 2018; 17:41:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Cevap yazdığın mesajım silinmiş evet. Kına yakabilirsin.

Neyse o cevaba konu olan mesajımda da hakaret yoktu.

Eleştiriye kapalı olan birilerine için yapılan eleştiriler hakaret olarak görünür.

Bu da biraz bakış açısıyla alakalı sanırsam.

Ayrıca yerinizde olsam kimseyi tanımadan hakkında kesin yargılara varmazdım, o yediği kaba tüküren ifadesi pek hoş olmamış.

Herkes kendine yakışanı yapar.

Alıntıları Göster
    Geçeceksin o işleri sen Dünya 'nın etrafında dönüyorsun, Dünya senin etrafında dönmüyor o yüzden senin doğrun sana doğrudur bu herkese doğrudur anlamı taşımıyor bu yüzden de niye benim konum silindi diye ağlamanın hiç anlamı yok ha kabul edemiyorsandaaaaaaa dh 'ı bırakıp gidebilirsin amaaa hem kullanıp hem de birilerine laf yetiştirip kendini rahatlamak çabasında olursandaaaaaa benim söylediğim söz yerini bulmuş oluyor o yüzden de bende bunu dile getirdim naçizane olarak tabi ki seni tanımıyorum yazılan iki cümleye göre bende iki cümle sarf ettim.. :) :)

• bulalım hocam araştırıyorum yok yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Geçeceksin o işleri sen Dünya 'nın etrafında dönüyorsun, Dünya senin etrafında dönmüyor o yüzden senin doğrun sana doğrudur bu herkese doğrudur anlamı taşımıyor bu yüzden de niye benim konum silindi diye ağlamanın hiç anlamı yok ha kabul edemiyorsandaaaaaaa dh 'ı bırakıp gidebilirsin amaaa hem kullanıp hem de birilerine laf yetiştirip kendini rahatlamak çabasında olursandaaaaaa benim söylediğim söz yerini bulmuş oluyor o yüzden de bende bunu dile getirdim naçizane olarak tabi ki seni tanımıyorum yazılan iki cümleye göre bende iki cümle sarf ettim.. :) :)

Alıntıları Göster
    Burası görüşlerin dile getirildiği özgür bir platform.

Bir düşünce öne sürdüğümde herkese doğrudur dayatması içinde olmadım, senin doğrun herkese doğrun lafı nerden çıktı onu da anlamış değilim

Bahsi geçen gösterimden kaldırılan konuda da herhangi bir kurala uygunsuzluk yok, bunu söylüyorum. Ancak sizin gibi dışarı ve görüşlere kapalı olan kişiler bunu adil bir şekilde sorgulamamı ''Ağlama'' olarak görüyor.

Bir şeyi yaparken kendi özgür irademle karar veririm, kimseye sormuyorum ayrıca.

Bu konuda silinen mesajımda şakayla karışık bir şeyler karaladım, o da kötü oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Burası görüşlerin dile getirildiği özgür bir platform.

Bir düşünce öne sürdüğümde herkese doğrudur dayatması içinde olmadım, senin doğrun herkese doğrun lafı nerden çıktı onu da anlamış değilim

Bahsi geçen gösterimden kaldırılan konuda da herhangi bir kurala uygunsuzluk yok, bunu söylüyorum. Ancak sizin gibi dışarı ve görüşlere kapalı olan kişiler bunu adil bir şekilde sorgulamamı ''Ağlama'' olarak görüyor.

Bir şeyi yaparken kendi özgür irademle karar veririm, kimseye sormuyorum ayrıca.

Bu konuda silinen mesajımda şakayla karışık bir şeyler karaladım, o da kötü oldu.

Alıntıları Göster
    Yok öyleeeee,

özgür şu bu ayağına kimse yatmasın burası ekşi değil ha orada ana avrat söven sövene ama burada u l a n demek bile mesaj silmeye yetiyor az yukarıda arkadaşın teki öyle yazmış hemen şikayet ettim kimse kimseye lan lunlu konuşamaz bu forum ekşi değil o yüzden bu forumun kuralları var eğer bilgi sahibi değil isende forumun bir bölümünde ya da konu açarken kurallar yazıyor tek tek okursun ona göre de ne yazman gerektiğini öğrenirsin bunlara uyuyorsan da istediğin gibi özgür cümlelerini dökersin konuna ya da konuya artı kimseye hakaret etmeden kimseyi hedef göstermeden bunları anladıysak geçelim diğer bölüme ince üzerine açtığın konunun bir kapanma nedenleri de şu oluyor belki sen hakaret etmeden belki yanlışın yok ama konuya girenler mesaj yazanlar siyaseti hakarete dönüştürmüşlerse ve değerlerimize şuna buna hakaret edenler var ise kişilere ülke yönetenlere seçilmişlere onu seçen kesime hakaretler ediliyorsa sen değil konuya yazan diğerleri bunları yapıyorsa konu direk halkı kışkırtma din dil ırk ayrımcılığı yapma gibi nedenlerden dolayı kapatılıyor o yüzden sen ne kadar çabalasanda güzel olması için yazanlar kötü olduğu için olan senin konuna olmuş oluyor o yüzden bu ihtimal de var konunun kapanmasına sebep olarak ben konuyu bilmiyorum sadece sebeplerini tahmin ediyorum yoksa kimse kimsenin konusunu kapatma derdinde değil..

O yüzden yine tekrar ediyorum,

Kurallara uyduğun sürece iraden aklın ne kadar yetebiliyorsa yetsin sınırsız yazma hakkın var tabi sunucuların kapasitesini de hesaba katarsak.. :) :)

• Adam raconu biliyor telefonu açınca Hocam dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu şans eseri ben de görmüştüm.Turuncusundan tanıdım.
  • Adam saydı şu lazım şu şu bir ton şey Nükleer füzemi alıyoruz birader.

Amerika da benim yiğen var 15 yaşında Glock marka tabancası var la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 15 Kasım 2018; 5:39:20 >

• Gururlandim.
  • Şimdi bizi fetöye bağlarlar anasını satayım

• Hangi oyundayız anlamadım ki...

Ben de spas 12 satın almak istiyorum ilgili kişiler özel mesajla ulaşsın bana lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Şimdi bizi fetöye bağlarlar anasını satayım
    Poine? Is that you?

• Hayin fedöcülere sıkmalık pompalı tüfek bulunur.. diye ilanlar çıkar yakında
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen dediğin gibi. DH kullanıcılarıda fırsattan istifade konuyu açmışlardır
  • video ya ssli demek nedir hocam
  • Bu haber pompalı tüfek almak isteyip de alamayanlar için rehber niteliğinde olmuş. Aklında silah olmayan insanlara bile "bakın bu kadar kolay ulaşabiliyorsunuz." der gibi saçma bir haber olmamış mı ya ?
  • Surdan bi scar la kirmizi lazer alabilir miyim? Yanında da tava hediyesi olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.